New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Ustawienia menu - klik w logo (2026-06-23 23:37:45)
  Prosiłbym o opcję w "Konto > Ustawienia menu" pozwalającą na zmianę linka pod logo myfund (lewy górn...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-23 21:37:02)
  Ad2. Zrobione.


Pozdrawiam,

Damian...

Cognor Holding: w oczekiwaniu na efekty SAFE i nowych ceł [Analiza] (2026-06-23 20:44:19)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Cognor Holding: w oczekiwaniu na efekty SAFE i ...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-23 17:40:15)
  Witaj,


O którą grupę chodzi i czy o stopę zwrotu pokazywaną w Kokpicie czy w tabelce ze składem p...

PPK Generali (2026-06-23 17:35:03)
  Cześć,


Import PPK robisz z <b>menu->Operacje->Import operacji->Import operacji PPK...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-23 17:05:01)
  Przepraszam jak to pytanie już padło i nie znalazłem odpowiedzi. Ale z czego wynika różnica stopy zw...

PPK Generali (2026-06-23 16:13:13)
  Hej, gdy używam tego pliku z forum to przy imporcie funduszu "Generali (dawniej Union Investmen...

Przewodnik po nadchodzących ETF na spółki MANGOS (2026-06-23 12:05:25)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Przewodnik po nadchodzących ETF na spółki MANG...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:28:55)
  W tym roku rusza projekt stworzenia całkiem nowych aplikacji mobilnych - na pewno ten temat będzie z...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:21:52)
  Chodzi mi o aplikację na telefon. Na stronie internetowej wszystko jest czytelne.

Postaram się wrz...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:15:50)
  Dzień dobry,


Napisz proszę, o którym dokładnie miejscu w serwisie piszesz - dodam separator tysię...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 08:58:50)
  Dzień dobry,


Na stronie internetowej duże kwoty są czytelne. W aplikacji jest np. zapisane 850000...

Strategia SR - miejsce w poprzednim rankingu (2026-06-22 21:36:44)
  Dodałem wykres dla top 10 spółek z rankingu.


Damian...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 20:55:46)
  Dzięki za info.


Damian...

błąd w średniej cenie zakupu (2026-06-22 19:29:04)
  Nie aktualne. ...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 19:08:05)
  Ok, ogarnąłem sam. Najpierw zaimportowalem tylko operacje sprzedaży. Następnie wymusiłem konto inwes...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 19:00:56)
  Muszę odświeżyć temat, bo znów jest ten sam problem. Sprzedałem jeden etf, kupiłem inny i nie mogę z...

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:42:59)
  Dzięki, teraz jest OK, pozdrawiam....

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:36:05)
  Witaj,


To problem u dostawcy danych - chyba tylko dla walorów notowanych w Londynie w USD.


Na ...

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:20:35)
  Poprzednia cena $198.42, teraz pokazuje ponad $15000, ale niestety to nieprawda.

Szkoda, bo ładny z...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:19:11)
  Dodaj taką opcję dla PRO, żeby czasem pokazywało mocno zawyżone zyski. Fajny zastrzyk dopaminy na po...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:09:00)
  już naprawione;P...

Możliwość wyłączenia operacji typu _zmiejszenie/dopłata do depozytu kontraktu_ (2026-06-22 10:05:06)
  Witaj,


Trzeba dodać samemu.

Chyba, że masz rachunek w Bossa to można zaimportować z <b>men...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:02:50)
  u mnie 3.5 bańki było xD...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 09:52:55)
  Przez chwilę człowiek się poczuł milionerem ;)

...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


PPK (2026-06-19 09:55:17)
  Racja, zrobiłem to przez import transakcja zamiast import operacji PPK.


Dzięki za odp!...

PPK (2026-06-19 09:52:39)
  Sprawdziłem to przed chwilą i ten problem u mnie nie wystąpił.

Może wcześniej inaczej zaimportowałe...

PPK (2026-06-19 09:40:30)
  Odświeżam temat!


Jak zaimportować nowe wpłaty z PPK w inPZU (tak aby nie wpisywać ich ręcznie), ...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Forum Kokpit - nowy wygląd

62 wpisy, 21 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2025-07-08 09:21
351 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Cześć,

Właśnie wdrożyłem nowy wygląd Kokpitu w nowym UI.
Mam nadzieję, że teraz jest bardziej czytelny.

Jest też trochę nowych funkcjonalności w Kokpicie:
- możliwość wybrania uwzględnienia inflacji w podsumowaniu,
- możliwość zmiany wykresu stopy zwrotu na drawdown,
- przy stopie zwrotu dla każdego portfela jest ikonka "i" - po najechaniu na nią pokażą się dodatkowe informacje dotyczące wyliczeń stopy zwrotu.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-07-08 09:38
351 dni temu
piot....com
1 wpis
Cześć a można samodzielnie przestawić na powrót poprzedniego kokpitu
pozdrawiam Piotr
 
2025-07-08 09:40
351 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Cześć,

Pozostał w starym UI.
Czyli można zmienić na stary ale tylko poprzez zmianę całego UI na stary - z menu->Konto->Ustawienia konta.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-07-08 10:26
351 dni temu
bana...yjoe
1 wpis
Damian,
Mógłbyś coś lepiej pokierować do tej opcji? Bo nie mogę takiej opcji znaleźć.
Maciek

EDIT: już mam. myślałem, że to tylko skórki.
 
2025-07-08 10:42
351 dni temu
mh2
17 wpisów
Super, przejrzyście
 
2025-07-08 11:20
351 dni temu
Tomex4
2 wpisy
Przepraszam, ale nie widzę opcji przywrócenia starego UI w starej skórce (standardowej - białej). Czy jest taka opcja?
 
2025-07-08 11:30
351 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Możesz wybrać 1 z 7 skórek.

Cztery pierwsze to stary UI (do grudnia 2024 był tylko taki) - ma przede wszystkim inną nawigację.
Trzy kolejne to nowy UI.

Wygląd Kokpitu dla nowego UI nie był jeszcze zmieniony w grudniu 2024 - wdrożony został dzisiaj.

Zmiana na stary UI (jedna z czterech pierwszych skórek) spowoduje, że wygląd Kokpitu będzie taki jak poprzednio.

Damian

Załącznik:
 
2025-07-08 12:18
351 dni temu
domi...flop
9 wpisów
A jest opcja nowego UI, ale ze starym wyglądem kokpitu?
 
2025-07-08 13:34
351 dni temu
marc...MZKS
1 wpis
Mi też jakoś stary nie wiem czy przyzwyczajenie czy nie się bardziej podobał, tu za dużo scrollowania za duże to wszystko jak dla mnie i chetnie zostałbym przy starym wyglądzie kokpitu z nowym UI.
 
2025-07-08 14:45
351 dni temu
jfiejka
10 wpisów
Mi też od razu nowy nie przypadł do gustu, ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia :)
 
2025-07-08 15:43
351 dni temu
Tomex4
2 wpisy
To oznacza, że wygląd, który używałem nie jest już dostępny, gdyż używałem wyglądu jak skórka numer 5.
Rozumiem, że nowe UI kosztowało sporo pracy, problem w tym, że jest rozwleczony - wymaga więcej skrolowania. Stary pozwalał uzyskać więcej użytecznych informacji bez skrolowania. Byłem też przyzwyczajony, że kliknięcie w portfel na pulpicie przenosi do "Portfel->Skład i struktura".
Jak dla mnie zmiana na gorsze.

EDIT: Przepraszam - jak się trafi w nazwę portfela w kokpicie to też przenosi do "Portfel->Skład i struktura"
 
2025-07-08 15:44
351 dni temu
Inwestor
88 wpisów
Jak dla mnie też to wszystko jest zbyt duże... kwestia przyzwyczajenia, pewnie za jakiś czas nie będę zwracał uwagi :)
 
2025-07-08 16:39
351 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
W opcjach Kokpitu dodałem opcję "Stary wygląd Kokpitu".

Po zaznaczeniu ptaszka przy tej opcji tabelki z podsumowaniem i listą portfeli będą wyświetlone "po staremu".

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-07-08 18:05
351 dni temu
mh2
17 wpisów
może zapamiętywać "odhaczenie" starego widoku. Tak aby nie trzeba było za każdym razem zmieniać na nowy?
 
2025-07-08 18:25
350 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Zapamiętuje - a przynajmniej powinno.
Jesteś pewien, że nie pamięta?

W bazie widzę, że już dla kilkudziesięciu osób jest zapamiętane.
 
2025-07-08 18:50
350 dni temu
mh2
17 wpisów
U mnie nie zapamiętuje, wystarczy jak przeskoczę między portfelami na kokpicie i ponownie trzeba odhaczać
 
2025-07-08 18:56
350 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Czy problem występował w Kokpicie dla portfeli grupowych?
Bo jak tak to zrobiłem właśnie poprawkę.
 
2025-07-08 19:05
350 dni temu
mh2
17 wpisów
Nie i dalej nie zapamiętuje :)
 
2025-07-08 19:18
350 dni temu
MarcinT_M
11 wpisów
To ja mam problem w drugą stronę :) Chciałbym pozostać przy nowym wyglądzie, a po każdym odświeżeniu strony wygląd wraca do starego wyglądu kokpitu i za każdym razem muszę odfajkować na nowo.
 
2025-07-08 19:19
350 dni temu
mh2
17 wpisów
no właśnie mam tak samo
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl