New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-06 14:44:20)
  Cześć,


Ad3. Zrobione.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 08:35:53)
  Zrobiłem ten pop-up trochę szerszy.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 04:26:10)
  tak...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 16:08:00)
  Cześć,


Ad1. Jeżeli kredyt masz uruchamiany transz sami, to musisz dodawać operację zwiększenia zo...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 15:43:03)
  Masz na myśli to okienko:...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 15:40:11)
  Odpytam o to dostawcę danych.


Dziękuję za informację!


Pozdrawiam,

Damian...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 15:39:32)
  Witaj,


Był błąd przy zapisywaniu alertu dla waloru ze znakiem "^" w nazwie.

Poprawiłem...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:22:44)
  Deklaracja alertu:...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:21:08)
  Witam, jakiś czas temu ustawiłem alert cenowy dla indeksu VIX na poziomie 24 USD. Od tego czasu codz...

IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ na rynki (2026-06-05 12:05:23)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ n...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 12:03:28)
  Przy okazji miałbym prośbę. Czy dałoby się powiększyć okienko jakie się pojawia po kliknięciu strzał...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 11:08:03)
  Właśnie przed chwilą o tym myślałem 😛Sprawdzę później i dam znać....

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 10:46:16)
  Witaj,


dodałem te wskaźniki do skanera spółek. Daj znać czy liczą się poprawnie.


Pozdrawiam,

...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 10:38:45)
  Cześć,

Chciałbym w myfund śledzić koszt całkowity mieszkania. Główny bloker dla mnie polega na tym,...

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-05 08:07:12)
  Ad1. nie, tylko w sekcji "Podsumowanie portfeli ..."

Ad2. To pierwsze uwzględnia inflację...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 07:17:38)
  Porównałem dwa ostatnie tygodnie jeśli chodzi o listę reko z MyFund i z Biznes Radar:

https://www....

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-04 20:40:42)
  Dalej troszkę tego nie rozumie.


1. Uwzględnianie inflacji. Mam dwa portfele dodane do kokpitu.
...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:59:22)
  Dzień dobry,


Dodałem,


Pozdrawiam,

Damian...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:48:58)
  Dzień dobry, jest szansa na dodanie waluty białoruskiej (BYN) ?...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-04 08:23:24)
  Cześć,


Dodałem ten indeks do bazy.


Pozdrawiam,

Damian...

myfund.pl - Claude MCP server (2026-06-03 22:32:03)
  Bardzo ciekawy projekt...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-03 19:43:17)
  Cześć,


potrzebny jest mi indeks giełdy Helsinki do benchmarku, a chyba nie ma.


W Stooq jest ...

Nie zaktualizowana wypłata dywidendy (2026-06-03 18:19:36)
  Super dzięki juz wszystko jest u mnie ok ...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05)
  Cześć,


Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD.


Pozdrawiam,

Da...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49)
  Cześć,

Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny


Pozdrawiam,

Adam

...

Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31)
  

...

Forum Kokpit - nowy wygląd

62 wpisy, 21 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2025-07-08 09:21
334 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Właśnie wdrożyłem nowy wygląd Kokpitu w nowym UI.
Mam nadzieję, że teraz jest bardziej czytelny.

Jest też trochę nowych funkcjonalności w Kokpicie:
- możliwość wybrania uwzględnienia inflacji w podsumowaniu,
- możliwość zmiany wykresu stopy zwrotu na drawdown,
- przy stopie zwrotu dla każdego portfela jest ikonka "i" - po najechaniu na nią pokażą się dodatkowe informacje dotyczące wyliczeń stopy zwrotu.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-07-08 09:38
334 dni temu
piot....com
1 wpis
Cześć a można samodzielnie przestawić na powrót poprzedniego kokpitu
pozdrawiam Piotr
 
2025-07-08 09:40
334 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Pozostał w starym UI.
Czyli można zmienić na stary ale tylko poprzez zmianę całego UI na stary - z menu->Konto->Ustawienia konta.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-07-08 10:26
334 dni temu
bana...yjoe
1 wpis
Damian,
Mógłbyś coś lepiej pokierować do tej opcji? Bo nie mogę takiej opcji znaleźć.
Maciek

EDIT: już mam. myślałem, że to tylko skórki.
 
2025-07-08 10:42
334 dni temu
mh2
17 wpisów
Super, przejrzyście
 
2025-07-08 11:20
334 dni temu
Tomex4
2 wpisy
Przepraszam, ale nie widzę opcji przywrócenia starego UI w starej skórce (standardowej - białej). Czy jest taka opcja?
 
2025-07-08 11:30
334 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Możesz wybrać 1 z 7 skórek.

Cztery pierwsze to stary UI (do grudnia 2024 był tylko taki) - ma przede wszystkim inną nawigację.
Trzy kolejne to nowy UI.

Wygląd Kokpitu dla nowego UI nie był jeszcze zmieniony w grudniu 2024 - wdrożony został dzisiaj.

Zmiana na stary UI (jedna z czterech pierwszych skórek) spowoduje, że wygląd Kokpitu będzie taki jak poprzednio.

Damian

Załącznik:
 
2025-07-08 12:18
334 dni temu
domi...flop
9 wpisów
A jest opcja nowego UI, ale ze starym wyglądem kokpitu?
 
2025-07-08 13:34
333 dni temu
marc...MZKS
1 wpis
Mi też jakoś stary nie wiem czy przyzwyczajenie czy nie się bardziej podobał, tu za dużo scrollowania za duże to wszystko jak dla mnie i chetnie zostałbym przy starym wyglądzie kokpitu z nowym UI.
 
2025-07-08 14:45
333 dni temu
jfiejka
10 wpisów
Mi też od razu nowy nie przypadł do gustu, ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia :)
 
2025-07-08 15:43
333 dni temu
Tomex4
2 wpisy
To oznacza, że wygląd, który używałem nie jest już dostępny, gdyż używałem wyglądu jak skórka numer 5.
Rozumiem, że nowe UI kosztowało sporo pracy, problem w tym, że jest rozwleczony - wymaga więcej skrolowania. Stary pozwalał uzyskać więcej użytecznych informacji bez skrolowania. Byłem też przyzwyczajony, że kliknięcie w portfel na pulpicie przenosi do "Portfel->Skład i struktura".
Jak dla mnie zmiana na gorsze.

EDIT: Przepraszam - jak się trafi w nazwę portfela w kokpicie to też przenosi do "Portfel->Skład i struktura"
 
2025-07-08 15:44
333 dni temu
Inwestor
88 wpisów
Jak dla mnie też to wszystko jest zbyt duże... kwestia przyzwyczajenia, pewnie za jakiś czas nie będę zwracał uwagi :)
 
2025-07-08 16:39
333 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
W opcjach Kokpitu dodałem opcję "Stary wygląd Kokpitu".

Po zaznaczeniu ptaszka przy tej opcji tabelki z podsumowaniem i listą portfeli będą wyświetlone "po staremu".

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-07-08 18:05
333 dni temu
mh2
17 wpisów
może zapamiętywać "odhaczenie" starego widoku. Tak aby nie trzeba było za każdym razem zmieniać na nowy?
 
2025-07-08 18:25
333 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Zapamiętuje - a przynajmniej powinno.
Jesteś pewien, że nie pamięta?

W bazie widzę, że już dla kilkudziesięciu osób jest zapamiętane.
 
2025-07-08 18:50
333 dni temu
mh2
17 wpisów
U mnie nie zapamiętuje, wystarczy jak przeskoczę między portfelami na kokpicie i ponownie trzeba odhaczać
 
2025-07-08 18:56
333 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Czy problem występował w Kokpicie dla portfeli grupowych?
Bo jak tak to zrobiłem właśnie poprawkę.
 
2025-07-08 19:05
333 dni temu
mh2
17 wpisów
Nie i dalej nie zapamiętuje :)
 
2025-07-08 19:18
333 dni temu
MarcinT_M
11 wpisów
To ja mam problem w drugą stronę :) Chciałbym pozostać przy nowym wyglądzie, a po każdym odświeżeniu strony wygląd wraca do starego wyglądu kokpitu i za każdym razem muszę odfajkować na nowo.
 
2025-07-08 19:19
333 dni temu
mh2
17 wpisów
no właśnie mam tak samo
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl