News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Typy wpłat i wypłat (2026-06-24 10:30:25) Cześć, dałem narzędzia, o które prosiłeś. Znajdziesz je w <b>menu->Portfel->Narzędzi... PPK (2026-06-24 09:24:18) Dzień dobry, Napisz, jakie to PPK - rzeczywiście część serwisów PPK nie udostępnia możliwości eks... PPK (2026-06-24 09:20:23) Dzień dobry, Wiecie może czy można zrobić eksport danych z moje PPK (portalu) bo nie widzę tam ża... PPK (2026-06-19 09:55:17) Racja, zrobiłem to przez import transakcja zamiast import operacji PPK. Dzięki za odp!... PPK (2026-06-19 09:52:39) Sprawdziłem to przed chwilą i ten problem u mnie nie wystąpił. Może wcześniej inaczej zaimportowałe... | ||
3 wpisy, 2 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2025-12-01 19:05 21 wpisów 205 dni temu | Definiując portfel wzorcowy chciałbym określić % udział konkretnych ETFów. Nie ma jednak znaczenia giełda na której kupuję dany EFT. Czy jest możliwość łączenia po kodzie ISIN zamiast po tickerze? Pewnie da się to obejść dodająć ISIN jako tag ręcznie, ale w przypadku ETF nie widzę sensu rozdzielania po tickerze. Zwlaszcza w sytuacji, gdy poszczegolne konta maja ograniczenia w dostępności ETFow (np ten sam ETF w IKE mBanku dostepny jest w Londynie w GBP, a w IKZE Bossa w Amsterdamie w Euro). Załącznik: ![]() | |
| 2025-12-02 15:45 12847 wpisów 204 dni temu | Witaj, Zapisałem w rzeczach do zrobienia dodanie funkcjonalności "Zgrupuj walory dla tych samych ISIN" - działać będzie podobnie jak opcja "Zgrupuj walory dla różnych kont inwestycyjnych". Dam znać jak zrobię. Pozdrawiam, Damian | |
| 2025-12-04 09:29 12847 wpisów 202 dni temu | Witaj, W opcjach portfela menu->Portfel->Opcje portfela->Tabelka ze składem portfela dodałem opcję Zgrupuj walory z tym samym ISIN Zaznaczenie tego pola spowoduje, że jeżeli w portfelu posiadasz kilka walorów (np. ETFów), które są notowane na różnych giełdach to walor ten będzie zgrupowany w jednej pozycji. Zobacz też ten wątek na forum: https://myfund.pl/index.php?raport=forum&forum=2&topic=6097 Pozdrawiam, Damian | |