News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13) Cześć, Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac... Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18) Hej, Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super. Po... Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05) Cześć, Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD. Pozdrawiam, Da... Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49) Cześć, Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny Pozdrawiam, Adam ... Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31) ... | ||
3 wpisy, 2 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2025-12-01 19:05 21 wpisów 192 dni temu | Definiując portfel wzorcowy chciałbym określić % udział konkretnych ETFów. Nie ma jednak znaczenia giełda na której kupuję dany EFT. Czy jest możliwość łączenia po kodzie ISIN zamiast po tickerze? Pewnie da się to obejść dodająć ISIN jako tag ręcznie, ale w przypadku ETF nie widzę sensu rozdzielania po tickerze. Zwlaszcza w sytuacji, gdy poszczegolne konta maja ograniczenia w dostępności ETFow (np ten sam ETF w IKE mBanku dostepny jest w Londynie w GBP, a w IKZE Bossa w Amsterdamie w Euro). Załącznik: ![]() | |
| 2025-12-02 15:45 12760 wpisów 192 dni temu | Witaj, Zapisałem w rzeczach do zrobienia dodanie funkcjonalności "Zgrupuj walory dla tych samych ISIN" - działać będzie podobnie jak opcja "Zgrupuj walory dla różnych kont inwestycyjnych". Dam znać jak zrobię. Pozdrawiam, Damian | |
| 2025-12-04 09:29 12760 wpisów 190 dni temu | Witaj, W opcjach portfela menu->Portfel->Opcje portfela->Tabelka ze składem portfela dodałem opcję Zgrupuj walory z tym samym ISIN Zaznaczenie tego pola spowoduje, że jeżeli w portfelu posiadasz kilka walorów (np. ETFów), które są notowane na różnych giełdach to walor ten będzie zgrupowany w jednej pozycji. Zobacz też ten wątek na forum: https://myfund.pl/index.php?raport=forum&forum=2&topic=6097 Pozdrawiam, Damian | |