New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Ustawienia menu - klik w logo (2026-06-23 23:37:45)
  Prosiłbym o opcję w "Konto > Ustawienia menu" pozwalającą na zmianę linka pod logo myfund (lewy górn...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-23 21:37:02)
  Ad2. Zrobione.


Pozdrawiam,

Damian...

Cognor Holding: w oczekiwaniu na efekty SAFE i nowych ceł [Analiza] (2026-06-23 20:44:19)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Cognor Holding: w oczekiwaniu na efekty SAFE i ...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-23 17:40:15)
  Witaj,


O którą grupę chodzi i czy o stopę zwrotu pokazywaną w Kokpicie czy w tabelce ze składem p...

PPK Generali (2026-06-23 17:35:03)
  Cześć,


Import PPK robisz z <b>menu->Operacje->Import operacji->Import operacji PPK...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-23 17:05:01)
  Przepraszam jak to pytanie już padło i nie znalazłem odpowiedzi. Ale z czego wynika różnica stopy zw...

PPK Generali (2026-06-23 16:13:13)
  Hej, gdy używam tego pliku z forum to przy imporcie funduszu "Generali (dawniej Union Investmen...

Przewodnik po nadchodzących ETF na spółki MANGOS (2026-06-23 12:05:25)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Przewodnik po nadchodzących ETF na spółki MANG...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:28:55)
  W tym roku rusza projekt stworzenia całkiem nowych aplikacji mobilnych - na pewno ten temat będzie z...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:21:52)
  Chodzi mi o aplikację na telefon. Na stronie internetowej wszystko jest czytelne.

Postaram się wrz...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:15:50)
  Dzień dobry,


Napisz proszę, o którym dokładnie miejscu w serwisie piszesz - dodam separator tysię...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 08:58:50)
  Dzień dobry,


Na stronie internetowej duże kwoty są czytelne. W aplikacji jest np. zapisane 850000...

Strategia SR - miejsce w poprzednim rankingu (2026-06-22 21:36:44)
  Dodałem wykres dla top 10 spółek z rankingu.


Damian...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 20:55:46)
  Dzięki za info.


Damian...

błąd w średniej cenie zakupu (2026-06-22 19:29:04)
  Nie aktualne. ...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 19:08:05)
  Ok, ogarnąłem sam. Najpierw zaimportowalem tylko operacje sprzedaży. Następnie wymusiłem konto inwes...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 19:00:56)
  Muszę odświeżyć temat, bo znów jest ten sam problem. Sprzedałem jeden etf, kupiłem inny i nie mogę z...

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:42:59)
  Dzięki, teraz jest OK, pozdrawiam....

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:36:05)
  Witaj,


To problem u dostawcy danych - chyba tylko dla walorów notowanych w Londynie w USD.


Na ...

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:20:35)
  Poprzednia cena $198.42, teraz pokazuje ponad $15000, ale niestety to nieprawda.

Szkoda, bo ładny z...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:19:11)
  Dodaj taką opcję dla PRO, żeby czasem pokazywało mocno zawyżone zyski. Fajny zastrzyk dopaminy na po...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:09:00)
  już naprawione;P...

Możliwość wyłączenia operacji typu _zmiejszenie/dopłata do depozytu kontraktu_ (2026-06-22 10:05:06)
  Witaj,


Trzeba dodać samemu.

Chyba, że masz rachunek w Bossa to można zaimportować z <b>men...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:02:50)
  u mnie 3.5 bańki było xD...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 09:52:55)
  Przez chwilę człowiek się poczuł milionerem ;)

...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


PPK (2026-06-19 09:55:17)
  Racja, zrobiłem to przez import transakcja zamiast import operacji PPK.


Dzięki za odp!...

PPK (2026-06-19 09:52:39)
  Sprawdziłem to przed chwilą i ten problem u mnie nie wystąpił.

Może wcześniej inaczej zaimportowałe...

PPK (2026-06-19 09:40:30)
  Odświeżam temat!


Jak zaimportować nowe wpłaty z PPK w inPZU (tak aby nie wpisywać ich ręcznie), ...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Forum przypisanie jednego konta do 2 portfeli

9 wpisów, 3 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2021-03-10 13:01
1932 dni temu
akot84
1 wpis
Witam, czy istnieje możliwość przypisania jednego konta inwestycyjnego do dwóch portfeli ?
 
2021-03-10 13:06
1932 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Witaj,

Nie, ale możesz to konta nazwać tak samo w dwóch portfelach.
Napisz może co chciałbyś osiągnąć?
Może jakoś inaczej da się zrobić to co chcesz zrobić.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-07-09 21:50
349 dni temu
grestri
11 wpisów
Ja mam w sumie podobne pytanie. Mam konta inwestycyjne / gotówkowe w IBKR oraz mBanku (PLN, USD, GBP, EUR) które mam w dwóch portfelach - pasywnym ETF i aktywnym akcyjnym. Ponieważ chciałbym dość skrupulatnie prowadzić przelewy gotówkowe na tych kontach, mając to w dwóch portfelach robi się to trudne. Muszę de facto wybrać, że na jednym portfelu w tych kontach utrzymuje rzeczywiste saldo, i synchronizować analogiczne konto na drugim portfelu przelewami tak, żeby tam utrzymywać 0. Posiadanie wspólnego konta zaoszczędziłoby tej gimnastyki.
 
2025-07-10 18:43
348 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Witaj,

To da się zrobić tylko w jednym portfelu.

Możesz w jednym portfelu mieć jedno konto gotówkowe dla każdej waluty i dwa konta inwestycyjne - jedno dla mBank a drugie dla IBKR.

Potem możesz do tych kont przypisać tagi i zrobić sub-portfele dla IBKR i mBank oddzielne.

Damian
 
2025-07-10 23:05
348 dni temu
grestri
11 wpisów
Może troche niepotrzebnie zaciemniłem obraz pisząc jednocześnie o mBank i IBKR. Załóżmy że mam tylko mBank mDM - i mam konta od tego maklera na dwóch portfelach obecnie. Rozumiem, że nic tutaj nie moge wspoldzielić, chyba że zrobię subportfele?
 
2025-07-11 07:19
348 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Moim zdaniem rozwiązanie jest takie jak poprzednio zaproponowałem - czyli utworzenie portfela z jednym kontem gotówkowym i dwoma kontami inwestycyjnymi, otagowanie kont inwestycyjnych i potem utworzenie sub-portfeli.

Damian
 
2025-07-11 09:47
348 dni temu
grestri
11 wpisów
Dzięki. Jakieś pomysły jak najszybciej przenieść operacje z jednego portfela do drugiego? Bo będę musiał w takim razie połączyć ~3 portfele, a potem powydzielać faktycznie sub portfele.

Dodatkowo, pisząc konta inwestycyjne rozumiem, że miałeś na myśli stworzyć np. mdm - akcje, mdm - obligacje korpo, mdm - etf. Teraz się zastanawian, czy to ma sens, bo może po prostu same walory powinienem otagować i na nich stworzyć subportfel?

Mam wrażenie, że projektując strukture portfeli i kont popełniłem błąd - bo podzieliłem portfele pod kątem analitycznym / rodzajowym walorów, rozstrzeliwując fizyczne konta maklerskie na różne portfele, co rodzi teraz problemy przy utrzymywaniu operacji - gdzie lepiej byłoby chyba trzymać wszystkie walory u danego maklera w ramach jednego portfela i potem działać na subportfelach. Masz tu jakieś rady?
 
2025-07-11 11:29
348 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Ja bym tak właśnie zrobił, żeby walory u jednego brokera były w jednym portfelu.

Możesz łatwo "połączyć" portfele korzystając z menu->Zarządzanie->Twoje portfele->Kopiuj wybrany portfel - wybierz tam opcję "Kopiuj do istniejącego".
Najlepiej zrób kopię portfela A i potem dokopiuj portfel B i C - wówczas będziesz miał obie "opcje".

I wówczas nie taguj kont inwestycyjnych - dodaj tagi do walorów.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-07-11 12:12
348 dni temu
grestri
11 wpisów
Bardzo dziękuję, będę testować - jak zwykle wsparcie na najwyższym poziomie!
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl