New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-06 14:44:20)
  Cześć,


Ad3. Zrobione.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 08:35:53)
  Zrobiłem ten pop-up trochę szerszy.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 04:26:10)
  tak...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 16:08:00)
  Cześć,


Ad1. Jeżeli kredyt masz uruchamiany transz sami, to musisz dodawać operację zwiększenia zo...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 15:43:03)
  Masz na myśli to okienko:...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 15:40:11)
  Odpytam o to dostawcę danych.


Dziękuję za informację!


Pozdrawiam,

Damian...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 15:39:32)
  Witaj,


Był błąd przy zapisywaniu alertu dla waloru ze znakiem "^" w nazwie.

Poprawiłem...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:22:44)
  Deklaracja alertu:...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:21:08)
  Witam, jakiś czas temu ustawiłem alert cenowy dla indeksu VIX na poziomie 24 USD. Od tego czasu codz...

IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ na rynki (2026-06-05 12:05:23)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ n...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 12:03:28)
  Przy okazji miałbym prośbę. Czy dałoby się powiększyć okienko jakie się pojawia po kliknięciu strzał...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 11:08:03)
  Właśnie przed chwilą o tym myślałem 😛Sprawdzę później i dam znać....

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 10:46:16)
  Witaj,


dodałem te wskaźniki do skanera spółek. Daj znać czy liczą się poprawnie.


Pozdrawiam,

...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 10:38:45)
  Cześć,

Chciałbym w myfund śledzić koszt całkowity mieszkania. Główny bloker dla mnie polega na tym,...

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-05 08:07:12)
  Ad1. nie, tylko w sekcji "Podsumowanie portfeli ..."

Ad2. To pierwsze uwzględnia inflację...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 07:17:38)
  Porównałem dwa ostatnie tygodnie jeśli chodzi o listę reko z MyFund i z Biznes Radar:

https://www....

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-04 20:40:42)
  Dalej troszkę tego nie rozumie.


1. Uwzględnianie inflacji. Mam dwa portfele dodane do kokpitu.
...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:59:22)
  Dzień dobry,


Dodałem,


Pozdrawiam,

Damian...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:48:58)
  Dzień dobry, jest szansa na dodanie waluty białoruskiej (BYN) ?...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-04 08:23:24)
  Cześć,


Dodałem ten indeks do bazy.


Pozdrawiam,

Damian...

myfund.pl - Claude MCP server (2026-06-03 22:32:03)
  Bardzo ciekawy projekt...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-03 19:43:17)
  Cześć,


potrzebny jest mi indeks giełdy Helsinki do benchmarku, a chyba nie ma.


W Stooq jest ...

Nie zaktualizowana wypłata dywidendy (2026-06-03 18:19:36)
  Super dzięki juz wszystko jest u mnie ok ...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05)
  Cześć,


Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD.


Pozdrawiam,

Da...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49)
  Cześć,

Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny


Pozdrawiam,

Adam

...

Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31)
  

...

Forum Analiza obligacji Catalyst

10 wpisów, 3 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2018-02-19 13:48
3029 dni temu
romekk000
610 wpisów
Cześć,

mam kilka propozycji do tematu jak w tytule.

1) Czy można dodać kolumnę wartość emisji?
2) Czy można dodać informację że spółka jest notowana na GPW?
3) Czy można dodać cenę w procentach ?
4) Czy można dodać datę ostatniej transakcji?

Gdyby te informacje udało się dodać, wówczas moim zdaniem funkcjonalność zestawienia byłaby znacznie lepsza,
Proszę o rozważenie tematu.
Dziękuję.
Pozdrawiam
 
2018-02-19 15:43
3029 dni temu
Jozef99
216 wpisów
Czy można dodać informację że spółka jest notowana na GPW?
Te które nie są, się wyszarzają (ta mini-koloro-ikonka po lewej od nazwy). Najpierw czarnieją, potem wyszarzają.
Może jakaś ikonka (jak przy "wygasłych" lokatach)?

Czy można dodać datę ostatniej transakcji?
To już jest - pole "Data ceny aktualnej". Połowa moich obligacji ma tutaj jakieś zamierzchłe czasy... (tylko jedna ma "14:20:00", co pokazuje że dziś była transakcja)
(do Damiana: bez sensu te sekundy chyba? :)
 
2018-02-19 16:26
3029 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Widzę, że narzędzie już budzi zainteresowanie, a ja jeszcze nie zdążyłem napisać o tym nowym narzędziu na forum ;)

Co do samych propozycji, to przemyślę jak to zrobić i dam znać.

Damian
 
2018-02-19 17:29
3029 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Ad 1. Można - pomyślę jak to zmieścić.
Ad 2. Jeżeli trzy pierwsze litery obligacji (a zakładam, że tak) to trzy-znakowy kod spółki to się prosto zrobić.
Ad 3. Tak jak w przypadku punktu 1.
Ad 4. Ta informacja jest (tak jak pisze Jozef99), ale w tabelce ze składem portfela i tylko dla obligacji z portfela. Można dodać - jedyny problem to miejsce w tabelce (tak jak w punkcie 1 i 3)

Szerokość tabelki oczywiście może być większa, ale nie każdy ma dużą rozdzielczość ekranu - dlatego muszę chwilę pomyśleć jak dodać dodatkowe informacje.

Damian
 
2018-02-20 16:37
3028 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Dodałem wszystkie informacje.
Ad.2 Zrobiłem tak jak sugerował Jozef99. Po lewej stronie kolor paska wskazuje na to czy emitent obligacji jest notowany na giełdzie.
Kolor niebieski - GPW
Kolor fioletowy - NC
Kolor szary - nienotowany.

Pozdrawiam,
Damian
 
2018-02-21 10:30
3028 dni temu
romekk000
610 wpisów
Dziękuję.

Jednocześnie, proponuję aby zalinkować symbol danej obligacji z analizą szczegółową waloru emitującego daną obligację. Oczywiście dotyczy tylko spółek notowanych na GPW i NC.
 
2018-02-21 16:32
3027 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Witam,

Dodałem link do analizy szczegółowej spółki emitującej obligacje.

Pozdrawiam,
Damian
 
2018-02-22 10:28
3027 dni temu
romekk000
610 wpisów
Dziękuję.
Jeśli możesz to proszę o otwarcie linku w nowym oknie. Tak będzie wygodniej.
 
2018-02-22 16:19
3026 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Jest w oddzielnym oknie (w sumie to na nowej karcie).

Pozdrawiam,
Damian
 
2018-02-22 20:55
3026 dni temu
romekk000
610 wpisów
Dziękuję .
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl