News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13) Cześć, Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac... Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18) Hej, Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super. Po... Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05) Cześć, Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD. Pozdrawiam, Da... Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49) Cześć, Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny Pozdrawiam, Adam ... Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31) ... | ||
8 wpisów, 2 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2018-04-09 12:03 64 wpisy 2985 dni temu | Cześć, Czy jest szansa na dodanie ETFów z londyńskiej giełdy? Mi w tym momencie szczególnie zależy na XCS6 i SEML, ale fajnie jakby pojawiły się wszystkie najpopularniejsze: https://www.justetf.com/uk/find-etf.html?groupField=none&sortField=fundSize&sortOrder=desc | |
| 2018-04-09 12:18 12759 wpisów 2985 dni temu | Cześć, Dodam dzisiaj wieczorem. Dam znać jak będą. Pozdrawiam, Damian | |
| 2018-04-09 18:41 12759 wpisów 2985 dni temu | Dodałem XCS6. SEML już był. Daj znać jakie jeszcze potrzebujesz. Spróbuję jutro dodać te z listy, którą podesłałeś. Damian | |
| 2018-04-10 08:48 64 wpisy 2984 dni temu | Dzięki! Na razie żadnego mi nie brakuje, ale będę się odzywał jakby co :-) | |
| 2018-10-08 14:20 64 wpisy 2803 dni temu | Odgrzewam temat i proszę o dodanie: IEMB VHYD Z góry dzięki! | |
| 2018-10-08 16:27 12759 wpisów 2803 dni temu | Cześć, Dodałem... Ale widzę,że wykresy na yahoo są "dziwne" (https://finance.yahoo.com/quote/VHYD.L/chart?p=VHYD.L">https://finance.yahoo.com/quote/VHYD.L/chart?p=VHYD.L'>https://finance.yahoo.com/quote/VHYD.L/chart?p=VHYD.L) Może masz jakieś inne źródło wycen? Damian | |
| 2018-10-09 08:27 64 wpisy 2802 dni temu | Tak, Yahoo ma dziwne wykresy. Dobre są np. w Stooq: https://stooq.pl/q/?s=iemb.uk https://stooq.pl/q/?s=vhyd.uk | |
| 2018-10-09 18:48 12759 wpisów 2802 dni temu | Poprawiłem wyceny. Powinno być ok. Damian | |