New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Portfele (2026-06-07 17:06:21)
  Dwa konta: IKE Bossa i IKZE Bossa - w obu zaznacz, że jest gotówkowe i inwestycyjne - tak będzie pro...

Portfele (2026-06-07 16:59:09)
  Ad3. np IKE Bossa gotówkowe i IKE Bossa inwestycyjne oraz to samo z IKZE?...

Portfele (2026-06-07 16:55:56)
  Ad3. Możesz to zrobić w jednym portfelu. Musisz utworzyć dwa konta gotówkowe/inwestycyjne i pryz dod...

Portfele (2026-06-07 16:06:15)
  

AD.3 Wiesz co... chyba zrobię oddzielne portfele na IKE i IKZE, bo chcę widzieć dokładny stan gotó...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 15:28:51)
  Excel twierdzi, że powinienem mieć saldo niższe o 385 zł - chyba trzeba to pominąć i uznać za błąd. ...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 15:24:43)
  Najważniejsze jest to, że liczba jednostek się zgadza.

Wycena w obu serwisach może być na inną datę...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 15:18:53)
  Chodzi mi o porównanie zrzutu xlsx z NN PPK, tam sumując umorzenia jednostek finalna kwota salda jes...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 15:16:10)
  Masz na myśli to, że w myfund.pl i serwisie PPK są różne liczby jednostek czy jakieś inne wartości?
...

Portfele (2026-06-07 15:14:45)
  Ad1. Nie trzeba, ale zalecam to zrobić - można wówczas np. wybrać typ konta (IKE/IKZE itp.)


Ad2. ...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 14:33:05)
  Ostateczna wycena w zasadzie się zgadza, natomiast nie zgadza się to z wartościami rachunku po trans...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 14:18:56)
  Cześć,


Jeżeli to była korekta poprzez umorzenie jednostek w innej dacie (po innej cenie) niż było...

Portfele (2026-06-07 14:16:42)
  1. Jeśli tworzę każdą instytucję w oddzielnym portfelu, to czy zakładam konta (jak to jakie i na co)...

Brak widoczności gotówki portfela (2026-06-07 14:15:45)
  Witaj,


Nie do końca zrozumiałem pytanie.

Na załączonym zrzucie są i konta i walory.

Masz też i...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 14:04:00)
  Cześć,

Mam przypadek, w którym poprzednia firma wpłaciła mi na PPK nienależne składki.

Zostało to ...

Brak widoczności gotówki portfela (2026-06-07 13:47:31)
  Czemu, jeśli IKE Bossa jest ustawione jako gotówkowe i inwestycyjne, to wyświetla się jako gotówkowe...

Rozbudowane statystyki GPW (2026-06-07 10:56:06)
  Wcześniej napisałeś "dzień/tydzień" - masz na myśli to żeby to była taka tabelka jak w zał...

Strategia siły relatywnej dla walut (2026-06-07 10:44:48)
  Pewnie już korzystasz, ale dla porządku napiszę, że można to zrobić tworząc własną listę walorów dla...

Portfele (2026-06-07 08:44:02)
  Witaj,


Generalnie zalecam, żeby każdą instytucję rejestrować w oddzielnym portfelu a potem ewentu...

Portfele (2026-06-07 03:18:33)
  

Jeżeli chcę mieć dokładną widoczność ile mam da danym koncie gotówki i akcji (np.XTB USD),

to czy...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-06 14:44:20)
  Cześć,


Ad3. Zrobione.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 08:35:53)
  Zrobiłem ten pop-up trochę szerszy.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 04:26:10)
  tak...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 16:08:00)
  Cześć,


Ad1. Jeżeli kredyt masz uruchamiany transz sami, to musisz dodawać operację zwiększenia zo...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 15:43:03)
  Masz na myśli to okienko:...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 15:40:11)
  Odpytam o to dostawcę danych.


Dziękuję za informację!


Pozdrawiam,

Damian...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05)
  Cześć,


Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD.


Pozdrawiam,

Da...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49)
  Cześć,

Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny


Pozdrawiam,

Adam

...

Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31)
  

...

Forum Podsumowanie zysków/strat na spółkach

12 wpisów, 2 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2024-02-14 13:59
845 dni temu
phedpr
7 wpisów
Mam pytanie odnośnie wyszukiwania spółek w opcji "szukaj" w prawym górnym rogu. Po wpisaniu interesyjącej nas spólki znajdujemy dużo bardzo interesujących informacji. Jedną z nich jest tabelka z informacjami o wszystkich tranzakcjach kupna,sprzedaży czy tez wypłaconej dywidendzie na spółce, którą posidamy lub posiadaliśmy w naszym portfelu. Brakuje mi tutaj tylko jednej rzeczy a mianowicie podsumowania ile w sumie na danej spółce zarobiliśmy lub straciliśmy, ile w sumie otrzymaliśmy z dywidend. Oczywiście mozna sobie to samemu podliczyć na podstawie różnicy miedzy kupnem a sprzedażą, tylko w przypadku kiedy na danej spółce dokonywaliśmy bardzo wielu tranzakcji jest to trochę czasochłonne. Czy można np. na dole tabeli z tranzakcjami zrobić podsumowanie ile na danej spółce zarobiliśmy/straciliśmy, ile dywidend otrzymaliśmy? Myśle, że było by to duże usprawnienie kiedy w w opcje "szukaj" wpisujemy np. Auto Partner otrzymujemy wszystkie informacje łącznie ile my na tej spólce zarobiliśmy/straciliśmy w całej histori naszego inwestowania.
 
2024-02-14 14:04
845 dni temu
myfund.pl
12728 wpisów
Witaj,

Podoba mi się ten pomysł.
Dodam sekcję "XXXX w Twoich portfelach".

Tam przeniosę historię operacji i dodam informacje, o których piszesz.

Pozdrawiam,
Damian
 
2024-02-14 14:20
845 dni temu
phedpr
7 wpisów
Bardzo dziękuję za szybką i to pozytywną odpowiedź. Pozdrawiam
 
2024-02-15 09:29
844 dni temu
myfund.pl
12728 wpisów
Witaj,

Dodałem sekcję "Walor w Twoich portfelach".

Daj znać czy o to chodziło.

Damian
 
2024-02-15 14:31
844 dni temu
phedpr
7 wpisów
Dokładnie o to mi chodziło. Bardzo dziękuje za szybbkie działanie.
Tak na sobie szybko sobie przejrzałem ta funkcję i przy niektórych spółkach w pozycji
Zysk (z uwzględnieniem otwartych pozycji) w PLN mam wartość 0, a wartość powinna być inna. Być może ja coś żle robibiłem wprowadzająć tranzakcje kupna i sprzedaży?
 
2024-02-15 14:53
844 dni temu
myfund.pl
12728 wpisów
Napisz mi przykładową spółkę, dla której widzisz ten problem z zyskiem "0".

Damian
 
2024-02-15 15:56
844 dni temu
phedpr
7 wpisów
Zysk "0"np. Starward STA, Auto Partner APR, Comarch CMR
Wartość prawidłowa np.: Orlen PKN, Creotech CRI
 
2024-02-15 16:03
844 dni temu
myfund.pl
12728 wpisów
Zrobiłem poprawkę.

Dziękuję za informację!

Damian
 
2024-02-15 16:20
844 dni temu
phedpr
7 wpisów
Wszystko działa, bardzo dziękuje za szybką i sprawną interwencje.
Nie chciałbym byc bardzo natrętny ale mam jeszcze jedną prośbę. Czy w opcji Portfel>Zamknięte pozycje>Podsumowanie można,jeśli to nie problem,zrobić dwie dodatkowe kolumny Średnia cena zakupu i Średnia cena sprzedaży.
 
2024-02-15 16:27
844 dni temu
myfund.pl
12728 wpisów
To mam zapisane na liście rzeczy do zrobienia.
Teraz możesz to sprawdzić na wykresie waloru zaznaczając ptaszek przy opcji "Pokaż linie średniej ceny kupna/sprzedaży".

Damian
 
2024-02-15 16:35
844 dni temu
phedpr
7 wpisów
Dziękuje bardzo za informacje, dziękuje i pozdrawiam
 
2024-06-01 08:56
737 dni temu
myfund.pl
12728 wpisów
Cześć,

Dodałem kolumny ze średnią ceną zakupu i sprzedaży.

Pozdrawiam,
Damian
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl