New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Ustawienia menu - klik w logo (2026-06-23 23:37:45)
  Prosiłbym o opcję w "Konto > Ustawienia menu" pozwalającą na zmianę linka pod logo myfund (lewy górn...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-23 21:37:02)
  Ad2. Zrobione.


Pozdrawiam,

Damian...

Cognor Holding: w oczekiwaniu na efekty SAFE i nowych ceł [Analiza] (2026-06-23 20:44:19)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Cognor Holding: w oczekiwaniu na efekty SAFE i ...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-23 17:40:15)
  Witaj,


O którą grupę chodzi i czy o stopę zwrotu pokazywaną w Kokpicie czy w tabelce ze składem p...

PPK Generali (2026-06-23 17:35:03)
  Cześć,


Import PPK robisz z <b>menu->Operacje->Import operacji->Import operacji PPK...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-23 17:05:01)
  Przepraszam jak to pytanie już padło i nie znalazłem odpowiedzi. Ale z czego wynika różnica stopy zw...

PPK Generali (2026-06-23 16:13:13)
  Hej, gdy używam tego pliku z forum to przy imporcie funduszu "Generali (dawniej Union Investmen...

Przewodnik po nadchodzących ETF na spółki MANGOS (2026-06-23 12:05:25)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza Przewodnik po nadchodzących ETF na spółki MANG...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:28:55)
  W tym roku rusza projekt stworzenia całkiem nowych aplikacji mobilnych - na pewno ten temat będzie z...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:21:52)
  Chodzi mi o aplikację na telefon. Na stronie internetowej wszystko jest czytelne.

Postaram się wrz...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 09:15:50)
  Dzień dobry,


Napisz proszę, o którym dokładnie miejscu w serwisie piszesz - dodam separator tysię...

Czytelność aplikacji (2026-06-23 08:58:50)
  Dzień dobry,


Na stronie internetowej duże kwoty są czytelne. W aplikacji jest np. zapisane 850000...

Strategia SR - miejsce w poprzednim rankingu (2026-06-22 21:36:44)
  Dodałem wykres dla top 10 spółek z rankingu.


Damian...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 20:55:46)
  Dzięki za info.


Damian...

błąd w średniej cenie zakupu (2026-06-22 19:29:04)
  Nie aktualne. ...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 19:08:05)
  Ok, ogarnąłem sam. Najpierw zaimportowalem tylko operacje sprzedaży. Następnie wymusiłem konto inwes...

Błąd importu operacji- komunikat o ujemnym saldzie (2026-06-22 19:00:56)
  Muszę odświeżyć temat, bo znów jest ten sam problem. Sprzedałem jeden etf, kupiłem inny i nie mogę z...

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:42:59)
  Dzięki, teraz jest OK, pozdrawiam....

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:36:05)
  Witaj,


To problem u dostawcy danych - chyba tylko dla walorów notowanych w Londynie w USD.


Na ...

Invesco Elwood Global Blockchain UCITS ETF (BCHN.L) błędna cena (2026-06-22 10:20:35)
  Poprzednia cena $198.42, teraz pokazuje ponad $15000, ale niestety to nieprawda.

Szkoda, bo ładny z...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:19:11)
  Dodaj taką opcję dla PRO, żeby czasem pokazywało mocno zawyżone zyski. Fajny zastrzyk dopaminy na po...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:09:00)
  już naprawione;P...

Możliwość wyłączenia operacji typu _zmiejszenie/dopłata do depozytu kontraktu_ (2026-06-22 10:05:06)
  Witaj,


Trzeba dodać samemu.

Chyba, że masz rachunek w Bossa to można zaimportować z <b>men...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 10:02:50)
  u mnie 3.5 bańki było xD...

CNDX.L - nieprawidłowa cena (2026-06-22 09:52:55)
  Przez chwilę człowiek się poczuł milionerem ;)

...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


PPK (2026-06-19 09:55:17)
  Racja, zrobiłem to przez import transakcja zamiast import operacji PPK.


Dzięki za odp!...

PPK (2026-06-19 09:52:39)
  Sprawdziłem to przed chwilą i ten problem u mnie nie wystąpił.

Może wcześniej inaczej zaimportowałe...

PPK (2026-06-19 09:40:30)
  Odświeżam temat!


Jak zaimportować nowe wpłaty z PPK w inPZU (tak aby nie wpisywać ich ręcznie), ...

XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13)
  Dzięki Damian. Robisz świetną robotę.

Pozdrawiam...

Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34)
  Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku.

Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl...

Forum Transakcje insiderów

12 wpisów, 4 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2025-01-23 07:40
517 dni temu
Twister
98 wpisów
Cześć,

Czy jest możliwość wprowadzenia transakcji insajderow? Mogłyby być widoczne w zakładce akcjonariat, dając możliwość podejrzenia historii operacji jakich dokonują insiderzy.
 
2025-01-23 08:21
517 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Cześć,

Nie mam dostępu do tych danych.

Damian
 
2025-02-03 09:51
506 dni temu
Rychu
1 wpis
Cześć,

Spółki informują o takich transakcjach w komunikatach.
Wiem, że zbiorczo nie jest to nigdzie zestawiane. Pozostawałoby raczej ręczne wprowadzanie danych na podstawie wysyłanych komunikatów. Pomysł fajny, narzędzie przydatne. Biznesradar posiada takie narzędzie. Darmowe.

Pozdrawiam.
 
2025-02-03 18:19
505 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Cześć,

Zobaczę czy uda mi się dostać do tych danych.

Jak się uda to dodam takie narzędzie.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-02-03 19:18
505 dni temu
Twister
98 wpisów
Tak, wiem, że jest na biznesradar. Lecz brakuje narzędzia, które mogłoby zagregować to i przedstawić w jakiś bardziej przejrzysty sposób niż sama transakcja. Wchodząc w spółkę na przykład widzimy poza pojedynczymi transakcjami jakieś zbiorcze podsumowanie. Jeśli prezes sprzedaje przez rok co tydzień akcje, pojedyncze transakcje mało nam mówią, jeśli jednak widzimy, że przez ostatnie 12 miesięcy prezes zmniejszył swój udział w spółce z 40% do 20% lub z 40% do 39% daje to zupełnie inne spojrzenie na te same transakcje.
 
2025-02-11 14:27
497 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Mam dane (od około roku dla każdego miesiąca) z ilością akcji dla dużych inwestorów.
Mam w planach dodanie wykresu zmiany udziałów w czasie.

Czy takie coś zaadresowało by Twoją potrzebę?

Damian
Głosuj na myfund.pl w konkursie Invest Cuffs 2025 na Aplikację roku 2024
https://glosowanie.investcuffs.pl/voting/userVotingForm/3
 
2025-02-11 21:28
497 dni temu
Twister
98 wpisów
No jasne, bardzo się to przyda.
 
2025-02-12 14:37
496 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Dodałem wykres w szczegółowej analizie waloru w sekcji "Akcjonariat".

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-02-12 19:38
496 dni temu
Twister
98 wpisów
Dzięki, wygląda to dobrze. Czy dane aktualizują się z dnia na dzień?
 
2025-02-12 19:49
496 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Teraz te dane zapisuję się każdego pierwszego dnia miesiąca - ale dodałem też aktualny status.
Dane są importowane codziennie, ale nie mam 100% pewności, że dla wszystkich spółek dane są aktualizowane bez opóźnienia. Myślę, że może być 1-2 dni poślizgu od komunikatu do pojawienia się danych w myfund.pl.
 
2025-08-18 11:57
310 dni temu
la13
1 wpis
Cześć nie widzę transakcji insiderow, czy to zostalo dodane do Narzedzia-> Analiza szczegółowa waloru-> Akcjonariat?

Pozdrawiam
 
2025-08-18 12:40
309 dni temu
myfund.pl
12841 wpisów
Cześć,

Nie mam tych danych. Jedyne co mam to aktualny akcjonariat i dane historyczne. Z tych danych są wykresy w Szczegółowej analizie waloru.

Pozdrawiam,
Damian
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl