News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. PPK (2026-06-19 09:55:17) Racja, zrobiłem to przez import transakcja zamiast import operacji PPK. Dzięki za odp!... PPK (2026-06-19 09:52:39) Sprawdziłem to przed chwilą i ten problem u mnie nie wystąpił. Może wcześniej inaczej zaimportowałe... PPK (2026-06-19 09:40:30) Odświeżam temat! Jak zaimportować nowe wpłaty z PPK w inPZU (tak aby nie wpisywać ich ręcznie), ... XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13) Dzięki Damian. Robisz świetną robotę. Pozdrawiam... Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34) Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku. Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl... | ||
12 wpisów, 4 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2025-01-23 07:40 98 wpisów 517 dni temu | Cześć, Czy jest możliwość wprowadzenia transakcji insajderow? Mogłyby być widoczne w zakładce akcjonariat, dając możliwość podejrzenia historii operacji jakich dokonują insiderzy. | |
| 2025-01-23 08:21 12841 wpisów 517 dni temu | Cześć, Nie mam dostępu do tych danych. Damian | |
| 2025-02-03 09:51 1 wpis 506 dni temu | Cześć, Spółki informują o takich transakcjach w komunikatach. Wiem, że zbiorczo nie jest to nigdzie zestawiane. Pozostawałoby raczej ręczne wprowadzanie danych na podstawie wysyłanych komunikatów. Pomysł fajny, narzędzie przydatne. Biznesradar posiada takie narzędzie. Darmowe. Pozdrawiam. | |
| 2025-02-03 18:19 12841 wpisów 505 dni temu | Cześć, Zobaczę czy uda mi się dostać do tych danych. Jak się uda to dodam takie narzędzie. Pozdrawiam, Damian | |
| 2025-02-03 19:18 98 wpisów 505 dni temu | Tak, wiem, że jest na biznesradar. Lecz brakuje narzędzia, które mogłoby zagregować to i przedstawić w jakiś bardziej przejrzysty sposób niż sama transakcja. Wchodząc w spółkę na przykład widzimy poza pojedynczymi transakcjami jakieś zbiorcze podsumowanie. Jeśli prezes sprzedaje przez rok co tydzień akcje, pojedyncze transakcje mało nam mówią, jeśli jednak widzimy, że przez ostatnie 12 miesięcy prezes zmniejszył swój udział w spółce z 40% do 20% lub z 40% do 39% daje to zupełnie inne spojrzenie na te same transakcje. | |
| 2025-02-11 14:27 12841 wpisów 497 dni temu | Mam dane (od około roku dla każdego miesiąca) z ilością akcji dla dużych inwestorów. Mam w planach dodanie wykresu zmiany udziałów w czasie. Czy takie coś zaadresowało by Twoją potrzebę? Damian Głosuj na myfund.pl w konkursie Invest Cuffs 2025 na Aplikację roku 2024 https://glosowanie.investcuffs.pl/voting/userVotingForm/3 | |
| 2025-02-11 21:28 98 wpisów 497 dni temu | No jasne, bardzo się to przyda. | |
| 2025-02-12 14:37 12841 wpisów 496 dni temu | Dodałem wykres w szczegółowej analizie waloru w sekcji "Akcjonariat". Pozdrawiam, Damian | |
| 2025-02-12 19:38 98 wpisów 496 dni temu | Dzięki, wygląda to dobrze. Czy dane aktualizują się z dnia na dzień? | |
| 2025-02-12 19:49 12841 wpisów 496 dni temu | Teraz te dane zapisuję się każdego pierwszego dnia miesiąca - ale dodałem też aktualny status. Dane są importowane codziennie, ale nie mam 100% pewności, że dla wszystkich spółek dane są aktualizowane bez opóźnienia. Myślę, że może być 1-2 dni poślizgu od komunikatu do pojawienia się danych w myfund.pl. | |
| 2025-08-18 11:57 1 wpis 310 dni temu | Cześć nie widzę transakcji insiderow, czy to zostalo dodane do Narzedzia-> Analiza szczegółowa waloru-> Akcjonariat? Pozdrawiam | |
| 2025-08-18 12:40 12841 wpisów 309 dni temu | Cześć, Nie mam tych danych. Jedyne co mam to aktualny akcjonariat i dane historyczne. Z tych danych są wykresy w Szczegółowej analizie waloru. Pozdrawiam, Damian | |