New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Nowa opcja w wykresie _Dywidendy w czasie_ (2026-06-25 11:29:44)
  Masz rację, ma to sens - dzięki!...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-25 11:22:02)
  Stopa zwrotu dla grupy portfeli (i w podsumowaniu portfeli w kokpicie) liczona jest tak, że najpierw...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-25 11:08:51)
  Dziękuje miałeś racje. Dopiero teraz zobaczyłem, że da się rozwinąć. A ostatnie pytanie podpowiesz c...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-25 10:58:05)
  Na zrzutach nie widzę, które opcje masz włączone w Kokpicie, ale domyślam się, że masz włączoną opcj...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-25 10:39:19)
  Dodam, że w skład i struktura mam już jednakową z telefonem. Jedynie ta w kokpit się rozjeżdża. Ale ...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-25 10:35:08)
  To albo u mnie nie przeliczyło albo jest podobnie jak po pierwszej poprawce. Lekko zmniejszyła się r...

Cena zamknięcia jako domyślna w fiszce Kupno waloru (2026-06-25 07:45:28)
  Witaj,


Ad2 - Pokombinowałem i chyba udało mi się osiągnąć efekt o jaki Ci chodziło.

Sekwencja je...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-25 07:26:16)
  Jeszcze w jednym miejscu był błąd związany z tym samym.


Poprawiłem to.


Damian...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-24 22:16:31)
  Nadal u mnie jest rozbieżność, ale trochę mniejsza. Chyba, że jeszcze teraz z tym horyzontem, ale zm...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-24 21:43:13)
  Witaj,


znalazłem przyczyny tego problemu, zrobiłem poprawkę.

Błąd wynikał z nie uwzględnienia po...

Różnica stopa zwrotu (2026-06-24 16:51:50)
  Podsyłam o co dokładnie chodzi. W załączniku na górze widok kokpitu z PC, a poniżej fotka z telefonu...

Ustawienia menu - klik w logo (2026-06-24 13:56:43)
  Nie dla każdego Kokpit to początek :)


Możliwość wyboru jest ok...

Nowa opcja w wykresie _Dywidendy w czasie_ (2026-06-24 13:16:00)
  Cześć,


Dodam taką opcję. Ponieważ wartość wkładu własnego w czasie się zmienia to zrobię to jako ...

Nowa opcja w wykresie _Dywidendy w czasie_ (2026-06-24 13:02:50)
  Cześć,

W wykresie "Dywidendy w czasie", mamy teraz możliwość wyświetlenia takich 2 opcji:

Stosunek...

Ustawienia menu - klik w logo (2026-06-24 11:20:02)
  O ikonie po prawej wiem, ale naturalnie zawsze dla człowieka akcją powrotu do początku jest klikanie...

Ustawienia menu - klik w logo (2026-06-24 11:17:53)
  Witaj,


Zrobione.

Dodałem opcję <b>Sposób działania linku dla logo myfund.pl (w lewym górny...

Typy wpłat i wypłat (2026-06-24 10:30:25)
  Cześć,


dałem narzędzia, o które prosiłeś.

Znajdziesz je w <b>menu->Portfel->Narzędzi...

PPK (2026-06-24 09:24:18)
  Dzień dobry,


Napisz, jakie to PPK - rzeczywiście część serwisów PPK nie udostępnia możliwości eks...

PPK (2026-06-24 09:20:23)
  Dzień dobry,


Wiecie może czy można zrobić eksport danych z moje PPK (portalu) bo nie widzę tam ża...

Dywidenta a wynik pokazywany w kokpicie (2026-06-24 09:04:38)
  Witaj,


dla całego portfela (czyli w Kokpicie oraz w wierszu cały portfel w tabelce ze składem por...

Dywidenta a wynik pokazywany w kokpicie (2026-06-24 08:12:14)
  Witam, mam pytanie, czy dywidendy sa uwzglednianie w wynikach w kokpicie? Mam pewno rozbieznosci wzg...

Ustawienia menu - klik w logo (2026-06-24 07:03:21)
  Witaj,


Link do Kokpitu jest z ikonki zaznaczonej na załączonym obrazku.


Zapiszę w rzeczach do ...

Ustawienia menu - klik w logo (2026-06-23 23:37:45)
  Prosiłbym o opcję w "Konto > Ustawienia menu" pozwalającą na zmianę linka pod logo myfund (lewy górn...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-23 21:37:02)
  Ad2. Zrobione.


Pozdrawiam,

Damian...

Cognor Holding: w oczekiwaniu na efekty SAFE i nowych ceł [Analiza] (2026-06-23 20:44:19)
  Cześć,



Na sii.org.pl pojawiła się analiza Cognor Holding: w oczekiwaniu na efekty SAFE i ...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


Typy wpłat i wypłat (2026-06-24 10:30:25)
  Cześć,


dałem narzędzia, o które prosiłeś.

Znajdziesz je w <b>menu->Portfel->Narzędzi...

PPK (2026-06-24 09:24:18)
  Dzień dobry,


Napisz, jakie to PPK - rzeczywiście część serwisów PPK nie udostępnia możliwości eks...

PPK (2026-06-24 09:20:23)
  Dzień dobry,


Wiecie może czy można zrobić eksport danych z moje PPK (portalu) bo nie widzę tam ża...

PPK (2026-06-19 09:55:17)
  Racja, zrobiłem to przez import transakcja zamiast import operacji PPK.


Dzięki za odp!...

PPK (2026-06-19 09:52:39)
  Sprawdziłem to przed chwilą i ten problem u mnie nie wystąpił.

Może wcześniej inaczej zaimportowałe...

Forum Import z Finax - wtyczka Chrome: myfund.pl - exporter

45 wpisów, 16 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2025-04-08 16:25
443 dni temu
myfund.pl
12852 wpisy
Cześć,

Jak pewne wielu z Was wie, niektóre instytucje finansowe (z tych najbardziej znanych to np. Finax, mBank SFI) nie udostępniają żadnej możliwości eksportu historii transakcji, lub to co jest w wyeksportowanym pliku nie pozwala na ich zaimportowanie w myfund.pl.

W takich przypadkach (o ile się dało) można było skopiować dane ze strony internetowej (np. tabelkę z historią operacji), wkleić dane do Excela, zapisać i zaimportować tak utworzonego plik w myfund.pl.

Żeby uprościć ten proces powstał pomysł stworzenia wtyczki do przeglądarki.

Powstała pierwsza wersja wtyczki, która "obsługuje" na razie tylko Finax, a sama wtyczka jest dostępna tylko dla przeglądarki Chrome.

Wtyczkę można pobrać tu:

https://chromewebstore.google.com/detail/myfundpl-exporter/mgcpapiodepbdpngcgmhfceekfibgnfb?hl=pl&authuser=0

Jeżeli okaże się, że to rozwiązanie będzie przez Was dobrze przyjęte będzie rozwijane (na pewno będę chciał w najbliższym czasie dodać obsługę SFI w mBanku).

Tu chciałbym podziękować Patrycji, to moja córka :), która stworzyła tą wtyczkę od podstaw! Brawa dla niej!

Proces jest bardzo prosty.

Po zainstalowaniu wtyczki trzeba:
1. Zalogować się w myfund.pl
2. Zalogować się w Finax.
3. W Finax przejść na podstronę z listą operacji (tam gdzie są wpłaty) "Transakcje->Operacje".
4. Teraz trzeba uruchomić wtyczkę i kliknąć "Pobierz dane".
5. Następnie trzeba kliknąć "Przejdź do myfund..." - na nowej zakładce otworzy się myfund.pl oraz narzędzie do importu.
6. W tym momencie upewnij się, że masz wybrany dobry portfel i ponownie uruchom wtyczkę i kliknij "Wklej pobrane transakcje".
7. Jak wszystko jest ok, to kliknij "Importuj".
8. To samo powtórz dla podstrony "Transakcje->Kupno/Sprzedaż" - tam gdzie są operacje kupna.

Poniżej link do filmiku, który pokazuje cały proces:

https://youtu.be/HkvAReDJtTw

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-04-08 17:02
443 dni temu
optykus
1 wpis
Super pomysł. Gratulacje. Czekam na możliwość imporu z DM mBanku.
 
2025-04-08 20:30
443 dni temu
mef
22 wpisy
Świetna sprawa! Wcześniej robiłem import przepływów gotówkowych (w EUR) teraz przez wtyczkę wpłata jest w PLN (co jak rozumiem sprawi, że różnica kursowa też będzie uwzględniana w statystykach portfela)
 
2025-04-08 21:24
443 dni temu
myfund.pl
12852 wpisy
Import z wykorzystaniem tej wtyczki importuje:
- wpłaty w PLN
- przeniesienie z konta w PLN na konto w EUR
- koszty zarządzania w EUR
- operacje kupna walorów

Damian
 
2025-04-08 22:52
443 dni temu
blerwa27
1 wpis
Super sprawa i gratulacje dla corki czekam na mBank
 
2025-04-09 00:24
442 dni temu
gmail
1 wpis
WOW, córka podąża śladami ojca. Brawo Wy!
 
2025-04-09 08:59
442 dni temu
myfund.pl
12852 wpisy
Zapomniałem dodać, że filmik tworzyła druga moja córka :-)
 
2025-04-12 14:49
439 dni temu
LandryTank
58 wpisów
Testuję wtyczke, ale chyba coś źle robie...

Gdy skopiuję dane z Finax (konto OIPE) i klikam przejdź do myfund aby wkleic to zawsze jestem automatycznie przenoszony do portfela, w ktorym mam podstawowe konto Finax i nie mogę tego wkleić do portfela OIPE - czyli właściwego dla tego importu.
 
2025-04-12 14:59
439 dni temu
myfund.pl
12852 wpisy
Jak masz kilka portfeli Finax to po otworzeniu strony myfund.pl (algorytm otwiera ostatnio otwarty portfel z wybranym "Finax" w module importu) musisz wybrać odpowiedni portfel - przejście pomiędzy portfelami nie powoduje, że wtyczka "zapomni" dane.

Damian
 
2025-04-14 22:12
437 dni temu
rosstemp
26 wpisów
Również chyba robię coś nie tak:
W kroku Przejdź do myfund, aby dodać zapisane operacje. Wybieram właściwe konto i po kliknięciu Wklej pobrane dane, dostaje komunikat: Nie znaleziono pola do przesyłania pliku.


Teraz widzę bład nie wiem, czemu przeżuca mnie do:
Import transferów kryptowalut i fiat pomiędzy kontami



Załącznik:
 
2025-04-14 22:35
437 dni temu
myfund.pl
12852 wpisy
Witaj,

Przenosi Cię dobrze do "Import transferów kryptowalut i fiat pomiędzy kontami" (dla importu tabelki z wpłatami).

Czy na tym koncie w Finax masz tylko EUR? Chodzi mi o to czy wpłaty robisz bezpośrednio w EUR?

Możliwe, że w tym jest problem - komunikat oznacza, że dane nie zostały poprawnie pobrane z Finax.

Testowałem to na koncie gdzie wpłaty są w PLN.

Jeżeli jest tak jak piszę to czy możesz na kontakt@myfund.pl podesłać zapisaną stronę z tą tabelką?

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-04-14 22:57
437 dni temu
rosstemp
26 wpisów
zgadza się, mam tylko Euro.
właśnie wysłałem xlsx z tabelką

Pozdrawiam
 
2025-04-15 07:46
436 dni temu
myfund.pl
12852 wpisy
Dziękuję za plik!

Znalazłem przyczynę tego problemu - był tylko w starym UI.

Zrobiłem poprawkę.

Dziękuję za zgłoszenie i pozdrawiam,

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-04-15 19:42
436 dni temu
mef
22 wpisy
Cześć! Mam małą sugestię usprawnienia wtyczki.
Może dałoby się dodać konfigurację wtyczki tak, żeby ustawić domyślny portfel do importu operacji (np. oddzielny dla Finax, oddzielny dla mBank). W ten sposób wtyczka zawsze otwierałaby odpowiedni portfel.
 
2025-04-15 20:26
436 dni temu
myfund.pl
12852 wpisy
Cześć,

To działa tak, że wybierany jest ten portfel, który ma w imporcie wybrany jako Bank/DM/Broker gdzie wygenerowałeś importowany plik Finax lub mBank SFI (w zależności od tego, z której instytucji importujesz dane).

Jeżeli masz kilka portfeli z wybranym np. Finax jako Bank/DM/Broker gdzie wygenerowałeś importowany plik to zostanie wybrany portfel ostatnio wybrany.

Jeżeli żaden portfel nie ma wybranego Bank/DM/Broker gdzie wygenerowałeś importowany plik np. Finax (nie było jeszcze importu z użyciem wtyczki) to zostanie otworzony ostatnio wybrany portfel i trzeba wówczas zmienić na odpowiedni.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-04-23 15:08
428 dni temu
FlyMan
1 wpis
Cześć, czy wie ktoś, albo mógłby podesłać jakieś info odnośnie importu z XTB?

Pozdrawiam,
Szymon
 
2025-04-23 15:11
428 dni temu
myfund.pl
12852 wpisy
Cześć,

Wygeneruj plik z historią z XTB - zobacz załącznik.
Import z pliku:
1. Utworzyć portfel gotówkowy,
2. Dodać konto gotówkowe/inwestycyjne w PLN (np. nazwij je „XTB PLN”), - menu->Portfel->Konta (albo w EUR/USD jeżeli konto XTB jest w EUR/USD)
3. Zaimportować wpłaty/wypłaty z pliku z menu->Operacje ->Import operacji->Import przepływów gotówkowych
4. Zaimportować operacje z tego samego pliku z menu->Operacje ->Import operacji->Import transakcji

Pozdrawiam,
Damian

Załącznik:
 
2025-09-16 08:25
282 dni temu
SubKra14
7 wpisów
Hej

Pytanie z wątku Finaxowego - importuję wszystkie operacje gotówkowe (wpłaty/koszty) oraz transakcje zakupu/sprzedaży przez wtyczkę udostępnioną przez MyFund - saldo gotówkowe jest prawie idealne, różni się o 1 eurocent. Niepokoi mnie to co dzieje się na wartości portfela - pomimo dokładnie tej samej liczby jednostek ETFów w Finax co w MyFund ich wartość różni się bardzo - czy można to jakoś skorygować?
 
2025-09-16 08:31
282 dni temu
myfund.pl
12852 wpisy
Cześć,

Jeżeli zgadza się liczba jednostek poszczególnych ETFów to oznacza, że przeliczenie jest po innej cenie lub innym kursie (bo zakładam, że chodzi o wartość w PLN).

Podeślij mi na kontakt@myfund.pl zrzut ekranu z tego co widzisz w Finax to sprawdzę gdzie może być przyczyna.

Pozdrawiam,
Damian

 
2025-09-23 12:12
275 dni temu
tmarcel
2 wpisy
Dzień dobry,

Jeżeli w Finax jest kilka kont to jak to odzwierciedlić to w Portfelu i zaimportować te dane aby było widac w Portfelu osobno te konta w Finax .

Pozdrawiam
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl