| 2026-06-01 19:22 22 dni temu Jacek1120 16 wpisów | Cześć,
Nie mogę zaimportować operacji, bo wyskakuje mi komunikat jak na screenie o ujemnym saldzie. Jak to obejść?
Wprawdzie obszedłem to importując historię operacji od dnia pierwszego zakupu, ale to tylko pogorszyło sprawę i ilość walorów kompletnie się nie zgadza. Ogólnie podczas importu jest problem ze sprzedanymi walorami i przez te dzisiejsze sprzedaże nie mogę zaimportować operacji.
Załącznik:
 |
| |
| 2026-06-01 19:40 22 dni temu myfund.pl 12841 wpisów | Cześć,
Przeliczyłem Twój portfel - wygląda, że teraz jest poprawnie.
Pozdrawiam,
Damian |
| |
| 2026-06-01 21:24 22 dni temu Jacek1120 16 wpisów | Dziękuję Ci za pomoc, ale teraz jest dwa razy za dużo każdego waloru. Powinny ich być 20, 9, 25. |
| |
| 2026-06-01 21:57 22 dni temu myfund.pl 12841 wpisów | Masz teraz zdublowane operacje.
Musisz usunąć jedną z tych podwójnie zaimportowanych.
Damian |
| |
| 2026-06-02 19:01 21 dni temu Jacek1120 16 wpisów | Tam się wszystko pochrzanilo. Nic nie robiłem od wczoraj, a dziś stan portfela był jak wczoraj przed jakimikolwiek zmianami, więc doszedłem do punktu wyjścia. Usunąłem dziś wszystkie operacje od początku istnienia portfela, zaimportowalem całą historię i to pomogło. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie |
| |
| 2026-06-22 19:00 1 dni temu Jacek1120 16 wpisów | Muszę odświeżyć temat, bo znów jest ten sam problem. Sprzedałem jeden etf, kupiłem inny i nie mogę zaimportować operacji, bo wyskakuje błąd. Jest na to jakiś inny sposób niż usuwanie całego portfela?
Załącznik:
 |
| |
| 2026-06-22 19:08 1 dni temu Jacek1120 16 wpisów | Ok, ogarnąłem sam. Najpierw zaimportowalem tylko operacje sprzedaży. Następnie wymusiłem konto inwestycyjne. Potem zaznaczyłem "Ignoruj ujemne saldo konta". I poszło. |
| |
| 2026-06-22 20:55 1 dni temu myfund.pl 12841 wpisów | Dzięki za info.
Damian |
| |