Strategia SR - miejsce w poprzednim rankingu (2026-06-25 12:26:44)
Cena zamknięcia jako domyślna w fiszce Kupno waloru (2026-06-25 12:08:59)
Różnica stopa zwrotu (2026-06-25 11:22:02)
Różnica stopa zwrotu (2026-06-25 11:08:51)
Różnica stopa zwrotu (2026-06-25 10:58:05)News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Typy wpłat i wypłat (2026-06-24 10:30:25) Cześć, dałem narzędzia, o które prosiłeś. Znajdziesz je w <b>menu->Portfel->Narzędzi... PPK (2026-06-24 09:24:18) Dzień dobry, Napisz, jakie to PPK - rzeczywiście część serwisów PPK nie udostępnia możliwości eks... PPK (2026-06-24 09:20:23) Dzień dobry, Wiecie może czy można zrobić eksport danych z moje PPK (portalu) bo nie widzę tam ża... PPK (2026-06-19 09:55:17) Racja, zrobiłem to przez import transakcja zamiast import operacji PPK. Dzięki za odp!... PPK (2026-06-19 09:52:39) Sprawdziłem to przed chwilą i ten problem u mnie nie wystąpił. Może wcześniej inaczej zaimportowałe... | ||
5 wpisów, 3 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2015-08-01 09:40 13 wpisów 3981 dni temu | Ostatnio stałem się posiadaczem akcji firmy notowanej na giełdzie londyńskiej. Z chęcią założyłbym sobie kolejne konto w ramach portfela, gdzie miałbym możliwość śledzenia, jak sprawują się te akcje. Czy byłaby możliwość dodania w serwisie notowań walorów z tej giełdy? | |
| 2015-08-24 22:09 12852 wpisy 3958 dni temu | Witam, Oczywiście temat "akcje największych parkietów na świecie" jest dla mnie dość istotny. Największy problem to pozyskiwanie wycen tych walorów. Myślałem aby zrobić jakiś pilot takiej funkcji. Pilot polegałby np. na tym, że dodam część walorów np. z giełdy londyńskiej i nowojorskiej, a część użytkowników mogła by przetestować to rozwiązanie. Jak być chciał wziąć udział w pilocie to napisz na priv (kontakt@myfund.pl) jakie walory by Cię interesowały... Pozdrawiam, Damian | |
| 2015-09-02 17:47 79 wpisów 3949 dni temu | Byłoby super gdyby pojawiły się instrumenty (szczególnie ETF) z LSE i Xetra. Myslę, że wystarczyłyby nawet same ceny zamknięcia. | |
| 2015-09-02 17:53 12852 wpisy 3949 dni temu | No to robi się chyba priorytet z tego tematu... Będę myślał w najbliższym czasie o tej możliwości intensywnie. Pozdrawiam, Damian | |
| 2015-10-28 23:39 12852 wpisy 3893 dni temu | Witam, Walory giełd zagranicznych (wciąż w fazie testów) dodane :) Więcej w tym wątku na forum Damian | |