News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Statystyki GPW/NC (2026-06-27 11:37:43) Wykresy są pod tabelką - ale był niepotrzebny. Odstęp pod tabelką jest mogłaś nie zauważyć. Jeżeli ... Statystyki GPW/NC (2026-06-27 09:40:05) Może, pod spodem, wykresy liniowe historyczne? Oko łatwiej widzi trendy, niż suche excelowe liczby :... Statystyki GPW/NC (2026-06-26 12:39:32) Statystyki GPW/NC to narzędzie pokazujące szerokość rynku dla akcji GPW i NewConnect w ostatnich 12 ... Typy wpłat i wypłat (2026-06-24 10:30:25) Cześć, dałem narzędzia, o które prosiłeś. Znajdziesz je w <b>menu->Portfel->Narzędzi... PPK (2026-06-24 09:24:18) Dzień dobry, Napisz, jakie to PPK - rzeczywiście część serwisów PPK nie udostępnia możliwości eks... | ||
4 wpisy, 2 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2022-06-30 22:27 98 wpisów 1458 dni temu | Cześć, nie pamiętam, czy już nie podrzucałem tego pomysłu, ale dopiero wczoraj trafiłem na świetną realizację kalendarza dywidend: https://youtu.be/b9MrS7N-h6w?t=399 | |
| 2022-06-30 22:35 12870 wpisów 1458 dni temu | Cześć, teraz można odfiltrować dywidendy w kalendarium spółek. Zapiszę w rzeczach do zrobienia to samo (kalendarium spółek) w formacie kalendarza. Pozdrawiam, Damian | |
| 2022-07-01 22:32 98 wpisów 1457 dni temu | Z kalendarium korzystam i jest spoko. W sumie dopiero dziś odkryłem, że można wyświetlić dowolny zakres dat, bo do tej pory zawsze korzystałem z 30d+, co jednak mocno ogranicza horyzont:). Poza samą formą kalendarza bardzo fajne jest wypisywanie kwoty dywidendy w kontekście portfela (liczba akcji * dywidenda na akcję), sumowanie otrzymanych i przyszłych dywidend po miesiącach i spółkach (mamy wykres miesięczny dywidend) oraz estymowanie przyszłych dywidend przy założeniu, że dywidenda się będzie wypłacona i wzrośnie w tempie średnim dla np. ostatnich 3 lat. | |
| 2022-07-11 17:05 12870 wpisów 1447 dni temu | Cześć, Zrobiłem coś podobnego. Wydaje mi się, że nawet bardziej praktycznego i uniwersalnego. Narzędzie to Kalendarium->W formie kalendarza. Więcej w tym wątku na forum. Pozdrawiam, Damian | |