News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. PPK (2026-06-19 09:55:17) Racja, zrobiłem to przez import transakcja zamiast import operacji PPK. Dzięki za odp!... PPK (2026-06-19 09:52:39) Sprawdziłem to przed chwilą i ten problem u mnie nie wystąpił. Może wcześniej inaczej zaimportowałe... PPK (2026-06-19 09:40:30) Odświeżam temat! Jak zaimportować nowe wpłaty z PPK w inPZU (tak aby nie wpisywać ich ręcznie), ... XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13) Dzięki Damian. Robisz świetną robotę. Pozdrawiam... Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34) Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku. Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl... | ||
8 wpisów, 2 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2018-04-09 12:03 64 wpisy 2998 dni temu | Cześć, Czy jest szansa na dodanie ETFów z londyńskiej giełdy? Mi w tym momencie szczególnie zależy na XCS6 i SEML, ale fajnie jakby pojawiły się wszystkie najpopularniejsze: https://www.justetf.com/uk/find-etf.html?groupField=none&sortField=fundSize&sortOrder=desc | |
| 2018-04-09 12:18 12841 wpisów 2998 dni temu | Cześć, Dodam dzisiaj wieczorem. Dam znać jak będą. Pozdrawiam, Damian | |
| 2018-04-09 18:41 12841 wpisów 2997 dni temu | Dodałem XCS6. SEML już był. Daj znać jakie jeszcze potrzebujesz. Spróbuję jutro dodać te z listy, którą podesłałeś. Damian | |
| 2018-04-10 08:48 64 wpisy 2997 dni temu | Dzięki! Na razie żadnego mi nie brakuje, ale będę się odzywał jakby co :-) | |
| 2018-10-08 14:20 64 wpisy 2816 dni temu | Odgrzewam temat i proszę o dodanie: IEMB VHYD Z góry dzięki! | |
| 2018-10-08 16:27 12841 wpisów 2815 dni temu | Cześć, Dodałem... Ale widzę,że wykresy na yahoo są "dziwne" (https://finance.yahoo.com/quote/VHYD.L/chart?p=VHYD.L">https://finance.yahoo.com/quote/VHYD.L/chart?p=VHYD.L'>https://finance.yahoo.com/quote/VHYD.L/chart?p=VHYD.L) Może masz jakieś inne źródło wycen? Damian | |
| 2018-10-09 08:27 64 wpisy 2815 dni temu | Tak, Yahoo ma dziwne wykresy. Dobre są np. w Stooq: https://stooq.pl/q/?s=iemb.uk https://stooq.pl/q/?s=vhyd.uk | |
| 2018-10-09 18:48 12841 wpisów 2814 dni temu | Poprawiłem wyceny. Powinno być ok. Damian | |