New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Portfele (2026-06-07 17:06:21)
  Dwa konta: IKE Bossa i IKZE Bossa - w obu zaznacz, że jest gotówkowe i inwestycyjne - tak będzie pro...

Portfele (2026-06-07 16:59:09)
  Ad3. np IKE Bossa gotówkowe i IKE Bossa inwestycyjne oraz to samo z IKZE?...

Portfele (2026-06-07 16:55:56)
  Ad3. Możesz to zrobić w jednym portfelu. Musisz utworzyć dwa konta gotówkowe/inwestycyjne i pryz dod...

Portfele (2026-06-07 16:06:15)
  

AD.3 Wiesz co... chyba zrobię oddzielne portfele na IKE i IKZE, bo chcę widzieć dokładny stan gotó...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 15:28:51)
  Excel twierdzi, że powinienem mieć saldo niższe o 385 zł - chyba trzeba to pominąć i uznać za błąd. ...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 15:24:43)
  Najważniejsze jest to, że liczba jednostek się zgadza.

Wycena w obu serwisach może być na inną datę...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 15:18:53)
  Chodzi mi o porównanie zrzutu xlsx z NN PPK, tam sumując umorzenia jednostek finalna kwota salda jes...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 15:16:10)
  Masz na myśli to, że w myfund.pl i serwisie PPK są różne liczby jednostek czy jakieś inne wartości?
...

Portfele (2026-06-07 15:14:45)
  Ad1. Nie trzeba, ale zalecam to zrobić - można wówczas np. wybrać typ konta (IKE/IKZE itp.)


Ad2. ...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 14:33:05)
  Ostateczna wycena w zasadzie się zgadza, natomiast nie zgadza się to z wartościami rachunku po trans...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 14:18:56)
  Cześć,


Jeżeli to była korekta poprzez umorzenie jednostek w innej dacie (po innej cenie) niż było...

Portfele (2026-06-07 14:16:42)
  1. Jeśli tworzę każdą instytucję w oddzielnym portfelu, to czy zakładam konta (jak to jakie i na co)...

Brak widoczności gotówki portfela (2026-06-07 14:15:45)
  Witaj,


Nie do końca zrozumiałem pytanie.

Na załączonym zrzucie są i konta i walory.

Masz też i...

Korekta wpłat pracownika i pracodawcy (2026-06-07 14:04:00)
  Cześć,

Mam przypadek, w którym poprzednia firma wpłaciła mi na PPK nienależne składki.

Zostało to ...

Brak widoczności gotówki portfela (2026-06-07 13:47:31)
  Czemu, jeśli IKE Bossa jest ustawione jako gotówkowe i inwestycyjne, to wyświetla się jako gotówkowe...

Rozbudowane statystyki GPW (2026-06-07 10:56:06)
  Wcześniej napisałeś "dzień/tydzień" - masz na myśli to żeby to była taka tabelka jak w zał...

Strategia siły relatywnej dla walut (2026-06-07 10:44:48)
  Pewnie już korzystasz, ale dla porządku napiszę, że można to zrobić tworząc własną listę walorów dla...

Portfele (2026-06-07 08:44:02)
  Witaj,


Generalnie zalecam, żeby każdą instytucję rejestrować w oddzielnym portfelu a potem ewentu...

Portfele (2026-06-07 03:18:33)
  

Jeżeli chcę mieć dokładną widoczność ile mam da danym koncie gotówki i akcji (np.XTB USD),

to czy...

Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-06 14:44:20)
  Cześć,


Ad3. Zrobione.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 08:35:53)
  Zrobiłem ten pop-up trochę szerszy.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 04:26:10)
  tak...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 16:08:00)
  Cześć,


Ad1. Jeżeli kredyt masz uruchamiany transz sami, to musisz dodawać operację zwiększenia zo...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 15:43:03)
  Masz na myśli to okienko:...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 15:40:11)
  Odpytam o to dostawcę danych.


Dziękuję za informację!


Pozdrawiam,

Damian...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05)
  Cześć,


Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD.


Pozdrawiam,

Da...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49)
  Cześć,

Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny


Pozdrawiam,

Adam

...

Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31)
  

...

Forum Alert [KTP DP] i [KSL DP] za ostatnie X dni, czyli Donchian

11 wpisów, 2 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2025-02-22 09:31
471 dni temu
OlmerPL
7 wpisów
Cześć, czy jest możliwość aby dodać do alertów kroczących, w moim przypadku zależałoby mi na [KTP DP] i [KSL DP], opcji aby zdefiniować za ile dni wstecz jest ustalana maksymalna/minimalna cena, a nie tylko "od kiedy"? Do tego może też opcja czy chcemy aby alert dotyczył ceny w czasie sesji (jak zdaje się jest właśnie teraz) czy po zakończeniu sesji. Wtedy byśmy dostali najzwyczajniejszy wskaźnik Donchian. Chyba że jest gdzieś taka możliwość a ja znowu tego nie zauważyłem w natłoku tysięcy możliwości, wtedy przepraszam za spam.
 
2025-02-22 18:03
470 dni temu
myfund.pl
12728 wpisów
Cześć,

Da się zrobić. Zapisałem w rzeczach do zrobienia.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-02-22 19:55
470 dni temu
OlmerPL
7 wpisów
Super, będę z niecierpliwością czekał :D
 
2025-02-24 16:57
468 dni temu
myfund.pl
12728 wpisów
Cześć,

Dodałem dwa nowe typy alertów:
[KTP OxD] Cena wzrośnie powyżej minimalnej ceny z ostatnich x dni powiększonej o
[KSL OxD] Cena spadnie poniżej maksymalnej ceny z ostatnich x dni pomniejszonej o

Przetestuj i daj znać czy o to chodziło.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-02-24 20:18
468 dni temu
OlmerPL
7 wpisów
Testowanie, całe życie testowanie (zawodowo testuje oprogramowanie :D ). Chyba jest mały błąd już w samej nazwie:

"Cena wzrośnie powyżej minimalnej ceny z ostatnich x dni powiększonej o" - cena zawsze jest powyżej minimalnej bo wybija nowe minimum spadając, rosnąc zawsze będzie powyżej minimum. Tak samo tylko odwrotnie dla "Cena spadnie poniżej maksymalnej ceny z ostatnich x dni pomniejszonej o"

Szybko sprawdzając wychodzi że [nie] działa tak jak jest nazwane, więc zakodowane wedle tego jak ma nazwę :D. Również w moim przypadku (więc może ktoś będzie miał inne zdanie) ja by nie używał pola do "powiększania/pomniejszania o". Więc może w takim przypadku warto dodać możliwość dania tam wartości 0 (użytkownik nie chce modyfikować wartości)? Teraz walidacja leci że musi być większe niż 0. Może nawet się posunąć dalej i pozwolić na wartości negatywne jeśli ktoś by chciał dać sobie większe pole do definiowania ryzyka? To już moje gdybanie i propozycja.

edit:
Ewentualnie nie dogadaliśmy się, mamy różne spojrzenie na ten temat i nie załapałem możliwości jakie dałeś tym sposobem. Wymarzyłem sobie alert który najpierw sam bierze minimum/maksimum kursu danego aktywa z ostatnich X dni (ale nie z aktualnej sesji) i porównuje z nim wartość z aktualnej sesji dając tym samym sygnał o wybiciu nowego X dniowego minimum/maksimum.

Mi
 
2025-02-25 11:03
468 dni temu
myfund.pl
12728 wpisów
Czyli chodzi o alert.

[TP OxD] Cena wzrośnie powyżej maksymalnej ceny z ostatnich x dni
[SL OxD] Cena spadnie poniżej minimalnej ceny z ostatnich x dni


Czyli, że sprzedajesz gdy cena wzrośnie powyżej ceny maksymalnej za ostatnie 30 dni
i kupujesz gdy cena spadnie poniżej minimum z ostatnich x dni.

Dobrze zrozumiałem?

Damian
 
2025-02-25 11:38
468 dni temu
OlmerPL
7 wpisów
Blisko, chodzi mi o odwrotne działanie, kupuje kiedy cena wzrośnie powyżej ceny maksymalnej itd. Czyli to co się dzieje dla strategi z myfound "Strategia Wybicia z Kanału Cenowego", tylko że chcę bardziej to rozbudować (o tyle ile się da). Czyli dostać sygnały kupna w przypadków shortowania i sygnały sprzedaży oparte nie na spadku poniżej X dniowego minimum, a o spadku poniżej X-krotnego ATR itp. itd. Na razie robię większość tego ręcznie, a dopiero niedawno zacząłem się zastanawiać nad automatyzację tego i pomyślałem czy by nie skorzystać z alertów dostępnych tutaj :)
 
2025-02-25 12:34
468 dni temu
12728 wpisów
Tylko, że wówczas nie powinny się one nazywać Take Profit i Stop Loss bo będzie to mylące.

Może nazwę je tak

[CW OxD] Cena wzrośnie powyżej maksymalnej ceny z ostatnich x dni
[CS OxD] Cena spadnie poniżej minimalnej ceny z ostatnich x dni

Co Ty na to?
 
2025-02-25 12:58
468 dni temu
OlmerPL
7 wpisów
To ty tu rządzisz i decydujesz :D
 
2025-02-25 13:17
468 dni temu
12728 wpisów
Jak zrobię dam znać.
 
2025-02-27 13:53
466 dni temu
myfund.pl
12728 wpisów
Dodałem ten typ alertu.
Daj znać czy jest ok.

Pozdrawiam,
Damian
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl