News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13) Cześć, Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac... Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18) Hej, Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super. Po... Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05) Cześć, Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD. Pozdrawiam, Da... Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49) Cześć, Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny Pozdrawiam, Adam ... Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31) ... | ||
12 wpisów, 4 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2025-01-23 07:40 96 wpisów 500 dni temu | Cześć, Czy jest możliwość wprowadzenia transakcji insajderow? Mogłyby być widoczne w zakładce akcjonariat, dając możliwość podejrzenia historii operacji jakich dokonują insiderzy. | |
| 2025-01-23 08:21 12718 wpisów 500 dni temu | Cześć, Nie mam dostępu do tych danych. Damian | |
| 2025-02-03 09:51 1 wpis 489 dni temu | Cześć, Spółki informują o takich transakcjach w komunikatach. Wiem, że zbiorczo nie jest to nigdzie zestawiane. Pozostawałoby raczej ręczne wprowadzanie danych na podstawie wysyłanych komunikatów. Pomysł fajny, narzędzie przydatne. Biznesradar posiada takie narzędzie. Darmowe. Pozdrawiam. | |
| 2025-02-03 18:19 12718 wpisów 488 dni temu | Cześć, Zobaczę czy uda mi się dostać do tych danych. Jak się uda to dodam takie narzędzie. Pozdrawiam, Damian | |
| 2025-02-03 19:18 96 wpisów 488 dni temu | Tak, wiem, że jest na biznesradar. Lecz brakuje narzędzia, które mogłoby zagregować to i przedstawić w jakiś bardziej przejrzysty sposób niż sama transakcja. Wchodząc w spółkę na przykład widzimy poza pojedynczymi transakcjami jakieś zbiorcze podsumowanie. Jeśli prezes sprzedaje przez rok co tydzień akcje, pojedyncze transakcje mało nam mówią, jeśli jednak widzimy, że przez ostatnie 12 miesięcy prezes zmniejszył swój udział w spółce z 40% do 20% lub z 40% do 39% daje to zupełnie inne spojrzenie na te same transakcje. | |
| 2025-02-11 14:27 12718 wpisów 480 dni temu | Mam dane (od około roku dla każdego miesiąca) z ilością akcji dla dużych inwestorów. Mam w planach dodanie wykresu zmiany udziałów w czasie. Czy takie coś zaadresowało by Twoją potrzebę? Damian Głosuj na myfund.pl w konkursie Invest Cuffs 2025 na Aplikację roku 2024 https://glosowanie.investcuffs.pl/voting/userVotingForm/3 | |
| 2025-02-11 21:28 96 wpisów 480 dni temu | No jasne, bardzo się to przyda. | |
| 2025-02-12 14:37 12718 wpisów 479 dni temu | Dodałem wykres w szczegółowej analizie waloru w sekcji "Akcjonariat". Pozdrawiam, Damian | |
| 2025-02-12 19:38 96 wpisów 479 dni temu | Dzięki, wygląda to dobrze. Czy dane aktualizują się z dnia na dzień? | |
| 2025-02-12 19:49 12718 wpisów 479 dni temu | Teraz te dane zapisuję się każdego pierwszego dnia miesiąca - ale dodałem też aktualny status. Dane są importowane codziennie, ale nie mam 100% pewności, że dla wszystkich spółek dane są aktualizowane bez opóźnienia. Myślę, że może być 1-2 dni poślizgu od komunikatu do pojawienia się danych w myfund.pl. | |
| 2025-08-18 11:57 1 wpis 293 dni temu | Cześć nie widzę transakcji insiderow, czy to zostalo dodane do Narzedzia-> Analiza szczegółowa waloru-> Akcjonariat? Pozdrawiam | |
| 2025-08-18 12:40 12718 wpisów 293 dni temu | Cześć, Nie mam tych danych. Jedyne co mam to aktualny akcjonariat i dane historyczne. Z tych danych są wykresy w Szczegółowej analizie waloru. Pozdrawiam, Damian | |