New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-06 14:44:20)
  Cześć,


Ad3. Zrobione.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 08:35:53)
  Zrobiłem ten pop-up trochę szerszy.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 04:26:10)
  tak...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 16:08:00)
  Cześć,


Ad1. Jeżeli kredyt masz uruchamiany transz sami, to musisz dodawać operację zwiększenia zo...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 15:43:03)
  Masz na myśli to okienko:...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 15:40:11)
  Odpytam o to dostawcę danych.


Dziękuję za informację!


Pozdrawiam,

Damian...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 15:39:32)
  Witaj,


Był błąd przy zapisywaniu alertu dla waloru ze znakiem "^" w nazwie.

Poprawiłem...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:22:44)
  Deklaracja alertu:...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:21:08)
  Witam, jakiś czas temu ustawiłem alert cenowy dla indeksu VIX na poziomie 24 USD. Od tego czasu codz...

IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ na rynki (2026-06-05 12:05:23)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ n...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 12:03:28)
  Przy okazji miałbym prośbę. Czy dałoby się powiększyć okienko jakie się pojawia po kliknięciu strzał...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 11:08:03)
  Właśnie przed chwilą o tym myślałem 😛Sprawdzę później i dam znać....

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 10:46:16)
  Witaj,


dodałem te wskaźniki do skanera spółek. Daj znać czy liczą się poprawnie.


Pozdrawiam,

...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 10:38:45)
  Cześć,

Chciałbym w myfund śledzić koszt całkowity mieszkania. Główny bloker dla mnie polega na tym,...

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-05 08:07:12)
  Ad1. nie, tylko w sekcji "Podsumowanie portfeli ..."

Ad2. To pierwsze uwzględnia inflację...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 07:17:38)
  Porównałem dwa ostatnie tygodnie jeśli chodzi o listę reko z MyFund i z Biznes Radar:

https://www....

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-04 20:40:42)
  Dalej troszkę tego nie rozumie.


1. Uwzględnianie inflacji. Mam dwa portfele dodane do kokpitu.
...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:59:22)
  Dzień dobry,


Dodałem,


Pozdrawiam,

Damian...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:48:58)
  Dzień dobry, jest szansa na dodanie waluty białoruskiej (BYN) ?...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-04 08:23:24)
  Cześć,


Dodałem ten indeks do bazy.


Pozdrawiam,

Damian...

myfund.pl - Claude MCP server (2026-06-03 22:32:03)
  Bardzo ciekawy projekt...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-03 19:43:17)
  Cześć,


potrzebny jest mi indeks giełdy Helsinki do benchmarku, a chyba nie ma.


W Stooq jest ...

Nie zaktualizowana wypłata dywidendy (2026-06-03 18:19:36)
  Super dzięki juz wszystko jest u mnie ok ...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05)
  Cześć,


Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD.


Pozdrawiam,

Da...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49)
  Cześć,

Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny


Pozdrawiam,

Adam

...

Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31)
  

...

Forum Transakcje insiderów

12 wpisów, 4 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2025-01-23 07:40
500 dni temu
Twister
96 wpisów
Cześć,

Czy jest możliwość wprowadzenia transakcji insajderow? Mogłyby być widoczne w zakładce akcjonariat, dając możliwość podejrzenia historii operacji jakich dokonują insiderzy.
 
2025-01-23 08:21
500 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Nie mam dostępu do tych danych.

Damian
 
2025-02-03 09:51
489 dni temu
Rychu
1 wpis
Cześć,

Spółki informują o takich transakcjach w komunikatach.
Wiem, że zbiorczo nie jest to nigdzie zestawiane. Pozostawałoby raczej ręczne wprowadzanie danych na podstawie wysyłanych komunikatów. Pomysł fajny, narzędzie przydatne. Biznesradar posiada takie narzędzie. Darmowe.

Pozdrawiam.
 
2025-02-03 18:19
488 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Zobaczę czy uda mi się dostać do tych danych.

Jak się uda to dodam takie narzędzie.

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-02-03 19:18
488 dni temu
Twister
96 wpisów
Tak, wiem, że jest na biznesradar. Lecz brakuje narzędzia, które mogłoby zagregować to i przedstawić w jakiś bardziej przejrzysty sposób niż sama transakcja. Wchodząc w spółkę na przykład widzimy poza pojedynczymi transakcjami jakieś zbiorcze podsumowanie. Jeśli prezes sprzedaje przez rok co tydzień akcje, pojedyncze transakcje mało nam mówią, jeśli jednak widzimy, że przez ostatnie 12 miesięcy prezes zmniejszył swój udział w spółce z 40% do 20% lub z 40% do 39% daje to zupełnie inne spojrzenie na te same transakcje.
 
2025-02-11 14:27
480 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Mam dane (od około roku dla każdego miesiąca) z ilością akcji dla dużych inwestorów.
Mam w planach dodanie wykresu zmiany udziałów w czasie.

Czy takie coś zaadresowało by Twoją potrzebę?

Damian
Głosuj na myfund.pl w konkursie Invest Cuffs 2025 na Aplikację roku 2024
https://glosowanie.investcuffs.pl/voting/userVotingForm/3
 
2025-02-11 21:28
480 dni temu
Twister
96 wpisów
No jasne, bardzo się to przyda.
 
2025-02-12 14:37
479 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Dodałem wykres w szczegółowej analizie waloru w sekcji "Akcjonariat".

Pozdrawiam,
Damian
 
2025-02-12 19:38
479 dni temu
Twister
96 wpisów
Dzięki, wygląda to dobrze. Czy dane aktualizują się z dnia na dzień?
 
2025-02-12 19:49
479 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Teraz te dane zapisuję się każdego pierwszego dnia miesiąca - ale dodałem też aktualny status.
Dane są importowane codziennie, ale nie mam 100% pewności, że dla wszystkich spółek dane są aktualizowane bez opóźnienia. Myślę, że może być 1-2 dni poślizgu od komunikatu do pojawienia się danych w myfund.pl.
 
2025-08-18 11:57
293 dni temu
la13
1 wpis
Cześć nie widzę transakcji insiderow, czy to zostalo dodane do Narzedzia-> Analiza szczegółowa waloru-> Akcjonariat?

Pozdrawiam
 
2025-08-18 12:40
293 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Cześć,

Nie mam tych danych. Jedyne co mam to aktualny akcjonariat i dane historyczne. Z tych danych są wykresy w Szczegółowej analizie waloru.

Pozdrawiam,
Damian
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl