News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13) Cześć, Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac... Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18) Hej, Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super. Po... Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05) Cześć, Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD. Pozdrawiam, Da... Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49) Cześć, Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny Pozdrawiam, Adam ... Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31) ... | ||
4 wpisy, 2 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2022-06-30 22:27 98 wpisów 1437 dni temu | Cześć, nie pamiętam, czy już nie podrzucałem tego pomysłu, ale dopiero wczoraj trafiłem na świetną realizację kalendarza dywidend: https://youtu.be/b9MrS7N-h6w?t=399 | |
| 2022-06-30 22:35 12718 wpisów 1437 dni temu | Cześć, teraz można odfiltrować dywidendy w kalendarium spółek. Zapiszę w rzeczach do zrobienia to samo (kalendarium spółek) w formacie kalendarza. Pozdrawiam, Damian | |
| 2022-07-01 22:32 98 wpisów 1436 dni temu | Z kalendarium korzystam i jest spoko. W sumie dopiero dziś odkryłem, że można wyświetlić dowolny zakres dat, bo do tej pory zawsze korzystałem z 30d+, co jednak mocno ogranicza horyzont:). Poza samą formą kalendarza bardzo fajne jest wypisywanie kwoty dywidendy w kontekście portfela (liczba akcji * dywidenda na akcję), sumowanie otrzymanych i przyszłych dywidend po miesiącach i spółkach (mamy wykres miesięczny dywidend) oraz estymowanie przyszłych dywidend przy założeniu, że dywidenda się będzie wypłacona i wzrośnie w tempie średnim dla np. ostatnich 3 lat. | |
| 2022-07-11 17:05 12718 wpisów 1426 dni temu | Cześć, Zrobiłem coś podobnego. Wydaje mi się, że nawet bardziej praktycznego i uniwersalnego. Narzędzie to Kalendarium->W formie kalendarza. Więcej w tym wątku na forum. Pozdrawiam, Damian | |