News in myfund.pl ![]() Information about new features of myfund.pl. No new posts. XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 20:24:13) Dzięki Damian. Robisz świetną robotę. Pozdrawiam... Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:18:34) Chyba coś XTB zmieniło (albo mają problem) w generowaniu pliku. Nie wiem dlaczego, ale czasami w pl... Import operacji - nie wybrano pliku / Błąd (2026-06-17 13:00:10) Mi dziś pojawił się inny problem przy importowaniu XTB-konto USD W pliku są operacje na walutach:... XTB - możliwość zamykania dowolnej operacji kupna - podsumowanie zmian (2026-06-17 10:10:14) Cześć, Zebrałem wszystkie informacje o zmianach związanych z wprowadzeniem przez XTB możliwości z... Komunikaty ESPI/EBI - mniejsze opóźnienie (2026-06-15 08:01:39) Cześć, mam dla Was dobrą wiadomość dotyczącą komunikatów ze spółek GPW i NewConnect. Od 15.06.... | ||
39 wpisów, 8 uczestników | Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku |
| 2025-01-24 09:01 12808 wpisów 510 dni temu | Cześć, Wielu z Was prosiło o strategię podobną do "GEM" lub "Siły relatywnej", ale z możliwością wyboru walorów uwzględnianych w strategii (podobnie jak w GEM, ale więcej) oraz z możliwością wybrania własnego okresu momentum. Powstało więc nowe narzędzie "Strategia Momentum" - jest dostępna z menu->Strategie. Strategia Momentum w najprostszych słowach polega na inwestowanie w spółki/ETFy, które rosły szybciej niż inne czyli wykazały się relatywnie większą siłą wzrostu. W odróżnieniu od Strategii Siły Relatywnej w tej strategii to Ty sam wybierasz walory, w które chcesz inwestować, a narzędzie wskazuje Ci, które z wybranych walorów mają najlepsze momentum w wybranym okresie momentum. Sam wybierasz również ile i które walory kupujesz. Możesz również sam wybrać w jakim okresie liczyć momentum - możesz wybrać okres od 1 do 12 miesięcy. Pozdrawiam, Damian | |
| 2025-01-24 10:43 40 wpisów 510 dni temu | Cześć, dzięki za nową strategię! Zgłaszam od razu parę rzeczy do poprawy: 1. w załączeniu glitche, nie podoba mu się coś z ETFem na złoto, bo bez tego ETFa wykresy innych walorów naprawiają się. 2. dodawanie/usuwanie walorów nie odświeża wykresu (nie wiem czy to specjalnie czy nie, ale nie ma żadnego przycisku "rysuj" więc podejrzewam, że to jednak błąd) Tak po za tym działa super, będzie na pewno przydatne. Załącznik: ![]() | |
| 2025-01-24 11:03 12808 wpisów 510 dni temu | Cześć, Dzięki za feedback! Ad1. Poprawiłem. Ale lepiej dodaj 4GLD.DE Ad2. Dodałem przycisk "Odśwież" - rzeczywiście po dodaniu/usunięciu waloru wykres się nie odświeża. Pozdrawiam, Damian | |
| 2025-01-24 11:06 5 wpisów 510 dni temu | Czesc, a mi się nic nie wyświetla po wejsciu w nowe menu. Ma ktos jeszcze taki problem? | |
| 2025-01-24 11:11 12808 wpisów 510 dni temu | @burdzik - zobacz teraz. Damian | |
| 2025-01-24 11:16 5 wpisów 510 dni temu | Nie działa. Sprawdzałem na kilku urządzeniach i różnych przeglądarkach. | |
| 2025-01-24 11:19 7 wpisów 510 dni temu | Hej, błąd jest w adresie do którego prowadzi z menu: zamiast https://myfund.pl/index.php?raport=StrategiaMomentum jest https://myfund.pl/index.php?raport=Strategiamomentum Pozdrawiam ;) | |
| 2025-01-24 11:24 12808 wpisów 510 dni temu | Dzięki za info - już poprawiłem. Błąd był tylko w "starym" UI - polecam nowy jest dokładniej testowany ;-) Damian | |
| 2025-01-24 11:26 7 wpisów 510 dni temu | Druga sprawa, problem jest chyba z menu do wyboru momentum. Gdy wybrałem 3 miesiące i później chciałem zmienić na inne z zakresu 1-12 to prezentowały się tylko 1,2. Gdy wybrałem 1 miesiąc, to na liście dostępny był tylko 1 i nie da się aktualnie już zmienić na inny okres. Dzieje się tak na starym UI, w nowym jest OK. Po przełączaniu z nowego na stary, znowu mamy dostępne 1-12, ale zachowanie się powtarza więc finalnie po wybraniu 1 miesiąca tylko on zostaje na liście. Pozdrawiam | |
| 2025-01-24 11:26 5 wpisów 510 dni temu | dzięki za pomoc | |
| 2025-01-24 11:38 12808 wpisów 510 dni temu | @macgoo - zrobiłem poprawkę na ten problem. Dzięki za zgłoszenie problemu! Damian | |
| 2025-01-24 11:45 7 wpisów 510 dni temu | Teraz działa. Zauważyłem jeszcze różnicę w zachowaniu list rozwijanych. Dla lat wykresu/momentum nie zamyka się automatycznie po wybraniu tak jak to się dzieje dla Grupa/Walor. Pozdrawiam | |
| 2025-01-24 12:32 12808 wpisów 510 dni temu | Był taki problem, ale powinien być już poprawiony. Możesz potwierdzić, że problem nadal występuje (odśwież stronę przed sprawdzeniem) | |
| 2025-01-24 12:55 7 wpisów 510 dni temu | Potwierdzam - teraz jest OK. Dzięki za poprawę i nową funkcjonalność. Pozdrawiam Maciek | |
| 2025-02-05 10:06 7 wpisów 498 dni temu | Cześć, czy momentum liczone dla każdego z wybranych walorów jest sprowadzane do tej samej waluty czy zależy to od waluty w której jest kwotowane? Żeby dało się porównywać kilka walorów na liście zapewne fajnie jakby były sprowadzone do "wspólnego mianownika" - wspólnej waluty. Pozdrawiam Maciek | |
| 2025-02-05 10:41 7 wpisów 498 dni temu | Cześć, zauważyłem jeszcze jeden mały problem. W ulubionych walorach, pogrubione są te, które mamy w jakimś własnym portfelu. W przypadku strategii momentum, prawidłowo jest oznaczona kolumna "W portfelu" na danym walorze, tylko wtedy, gdy aktualnie aktywny jest dany portfel, a nie globalnie. Pozdrawiam Maciek | |
| 2025-02-05 11:49 12808 wpisów 498 dni temu | Cześć, Momentu jest liczone w wartościach bez przeliczenia z waluty notowania na walutę portfela. Dodam opcję przeliczenia na walutę portfela. Co do informacji czy walor jest w portfelu to tak ma być, bo teoretycznie możesz w różnych portfelach mieć różne walory w tej strategii. Damian | |
| 2025-02-10 09:33 12808 wpisów 493 dni temu | @macgoo - dodałem możliwość wyboru waluty portfela. Pozdrawiam, Damian Głosuj na myfund.pl w konkursie Invest Cuffs 2025 na Aplikację roku 2024 https://glosowanie.investcuffs.pl/voting/userVotingForm/3 | |
| 2025-11-17 14:23 5 wpisów 213 dni temu | Cześć, właśnie zauważyłem, że zmiana waluty na "waluta portfela" ma wpływ tylko na wykresy. Wartości w tabeli niestety pozostają bez zmian, tzn. momentum z wybranego okresu podane w tabeli nadal jest liczone dla waluty notowania danego waloru. Pozdrawiam, Markus Załącznik: ![]() | |
| 2025-11-17 16:03 12808 wpisów 213 dni temu | Cześć, Zrobiłem poprawkę na ten problem. Dziękuję za zgłoszenie problemu! Pozdrawiam, Damian | |