New posts in the forum
myfund.pl user forum
There are no new forum posts.


Kokpit z wykresami - wybór benchmarku (2026-06-06 14:44:20)
  Cześć,


Ad3. Zrobione.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 08:35:53)
  Zrobiłem ten pop-up trochę szerszy.


Damian...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-06 04:26:10)
  tak...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 16:08:00)
  Cześć,


Ad1. Jeżeli kredyt masz uruchamiany transz sami, to musisz dodawać operację zwiększenia zo...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 15:43:03)
  Masz na myśli to okienko:...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 15:40:11)
  Odpytam o to dostawcę danych.


Dziękuję za informację!


Pozdrawiam,

Damian...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 15:39:32)
  Witaj,


Był błąd przy zapisywaniu alertu dla waloru ze znakiem "^" w nazwie.

Poprawiłem...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:22:44)
  Deklaracja alertu:...

Alerty dla indeksu VIX (2026-06-05 12:21:08)
  Witam, jakiś czas temu ustawiłem alert cenowy dla indeksu VIX na poziomie 24 USD. Od tego czasu codz...

IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ na rynki (2026-06-05 12:05:23)
  Cześć,



Na ppcg.com.pl pojawiła się analiza IPO SpaceX 2026: Analiza, cena akcji i wpływ n...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 12:03:28)
  Przy okazji miałbym prośbę. Czy dałoby się powiększyć okienko jakie się pojawia po kliknięciu strzał...

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 11:08:03)
  Właśnie przed chwilą o tym myślałem 😛Sprawdzę później i dam znać....

Wskaźnik efektywności operacyjnej - Handlowy Kapitał Obrotowy Netto (KONH) (2026-06-05 10:46:16)
  Witaj,


dodałem te wskaźniki do skanera spółek. Daj znać czy liczą się poprawnie.


Pozdrawiam,

...

Śledzenie kosztów całkowitych mieszkania (2026-06-05 10:38:45)
  Cześć,

Chciałbym w myfund śledzić koszt całkowity mieszkania. Główny bloker dla mnie polega na tym,...

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-05 08:07:12)
  Ad1. nie, tylko w sekcji "Podsumowanie portfeli ..."

Ad2. To pierwsze uwzględnia inflację...

Termin publikacji rekomendacji w MyFund (2026-06-05 07:17:38)
  Porównałem dwa ostatnie tygodnie jeśli chodzi o listę reko z MyFund i z Biznes Radar:

https://www....

Ustawienie widoku w kokpicie (2026-06-04 20:40:42)
  Dalej troszkę tego nie rozumie.


1. Uwzględnianie inflacji. Mam dwa portfele dodane do kokpitu.
...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:59:22)
  Dzień dobry,


Dodałem,


Pozdrawiam,

Damian...

Dodanie waluty (2026-06-04 11:48:58)
  Dzień dobry, jest szansa na dodanie waluty białoruskiej (BYN) ?...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-04 08:23:24)
  Cześć,


Dodałem ten indeks do bazy.


Pozdrawiam,

Damian...

myfund.pl - Claude MCP server (2026-06-03 22:32:03)
  Bardzo ciekawy projekt...

Indeks giełdy Helsinki (2026-06-03 19:43:17)
  Cześć,


potrzebny jest mi indeks giełdy Helsinki do benchmarku, a chyba nie ma.


W Stooq jest ...

Nie zaktualizowana wypłata dywidendy (2026-06-03 18:19:36)
  Super dzięki juz wszystko jest u mnie ok ...

News in myfund.pl
Information about new features of myfund.pl.
No new posts.


Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 12:07:13)
  Cześć,


Plan jest taki, żeby w tym roku odpalić projekt wdrożenia całkowicie nowych wersji aplikac...

Nowe wersje aplikacji mobilnych 2023-01-11 (2026-06-04 11:47:18)
  Hej,

Czy planowany jest może jakiś update aplikacji mobilnej na iOS? Te widgety byłyby super.


Po...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-31 08:55:05)
  Cześć,


Dodałem poprawne rozpoznawanie tych walorów w module importu Forex/CFD.


Pozdrawiam,

Da...

Import operacji Forex/CFD (2026-05-30 23:25:49)
  Cześć,

Byłaby możliwość dodania CFD: Cattle, Decentraland? Byłbym wdzięczny


Pozdrawiam,

Adam

...

Odsetki od obligacji (2026-05-26 22:29:31)
  

...

Forum Nowy UI (interfejs użytkownika)

278 wpisów, 56 uczestników

Powiadamiaj na e-mail o nowych postach w tym wątku

2024-12-17 22:45
536 dni temu
corner
219 wpisów
A w sygnałach AT zawsze pozycje z sygnałem sprzedaży były na zielono?
 
2024-12-18 07:02
536 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
@corner - nie zawsze - poprawiłem te kolory. Dzięki za info!
 
2024-12-18 12:19
536 dni temu
blackdark
1 wpis
Hejka, w trybie ciemnym mam wrażenie ze dużo lepiej poprawi czytelność by tło wykresów i wszelkich tabelek była taka sama jak tło strony. Na wykresach jest zbyt ciemno, przez to aktualna paleta dla wykresów czy walorów bywa słabo widoczna. Albo zamieniłbym te kolory miejscami (ten jaśniejszy dać jako tło pod wykresy). Sprawdzilibyście czy te zmiany nie polepszyłyby widoczności w trybie ciemnym?

Załącznik:
 
2024-12-18 18:26
535 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
@blackdark - zobaczę co da się zrobić.
 
2024-12-18 18:27
535 dni temu
Inwestor
88 wpisów
O jaki ładny paseczek mi się pokazał w górnej części :)
 
2024-12-18 18:28
535 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
@all - dodałem pasek z notowaniami.
Był z prawej, a jest u góry.

Nie ma tylko maksymalnych wzrostów i spadków.

Pozdrawiam,
Damian
 
2024-12-18 20:15
535 dni temu
Mariusz_R
29 wpisów
paseczek bardzo ładny! Coraz ładniej się robi a dark mode to taki prezent pod choinkę dla mnie!
 
2024-12-18 20:47
535 dni temu
krzcichy
4 wpisy
@myfund.pl czy mógłbyś dodać div yield do tabelek ze składem portfela? mi tego brakuję :( - Dywidenda/ odsetki do ceny zakupu [%] to nie to :(
 
2024-12-18 21:51
535 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
@krzcichy - wszystkiego nie da się do tabelki wcisnąć.
To możesz zobaczyć w narzędziu dostępnym z menu->Portfel->Analizy portfela->Analiza fundamentalna
 
2024-12-18 22:08
535 dni temu
krzy...fund
11 wpisów
Pasek ładny, ale trochę trzeba dopracować:
1 - przy zmianie waloru, jak się pojawia z nowym UI to trochę ucina pierwszy element,
2 - w pop up czasem się wykres nie pojawia
3 - niektóre elementy są ze starego interfejsu

Możliwe, że to dopiero jest w trakcie zmian...

Załącznik:
 
2024-12-18 22:08
535 dni temu
krzy...fund
11 wpisów
2 -

Załącznik:
 
2024-12-18 22:08
535 dni temu
krzy...fund
11 wpisów
3 -

Załącznik:
 
2024-12-18 22:32
535 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
Ad1. Poprawiłem.
Ad2, i 3. - Te wykresy, które się pojawiają po najechaniu na walor są wykresami dziennymi. Myfund.pl nie ma danych tick'owych (czy chociażby 5 minutowych). Dlatego te wykresy są trochę "kombinowane":
* od Bossa mam wykresy dla GPW i walut - one są generowane przez Bossa więc mogę je wkleić tylko takie jakie są czyli z białym tłem. Ich zaletą jest to, że są "gęste".
* dla innych walorów mam w bazie dane ściągane co kilkanaście minut. Dla tych walorów wykresu są generowane przez serwer myfund.pl, ale mają tylko kilka/kilkadziesiąt punktów w ciągu dnia.
* dla walorów, dla których nie mam wycen online wykres będzie pusty.

Damian
 
2024-12-18 22:51
535 dni temu
krzy...fund
11 wpisów
Dzięki. Rozumiem.
Może jedynie rozmiar "białych i czarnych" pop upów dać taki sam (podobny).
 
2024-12-19 00:35
535 dni temu
Mabiel
46 wpisów
Ogólnie, wersja dark totalnie świetna i w ogóle aktualizacja z mnóstwem plusów, min. to, że wchodzę w dany panel ogólny i tam nie mam listy rozwijanej, ale całe podmenu mam u góry, co jest świetnym rozwiązaniem. Nie trzeba najeżdżać, czekać na kolejną wstążkę, szukać itd. Jest cacy.

Ale skoro można coś zgłaszać, to cisnę dalej.

1. Czy jest opcja, aby po dodaniu notowań można było je też sobie ustawić w kolejności, która mi pasuje?
Przykład: dodałem, co mnie interesuje, ale przypomniałem sobie o Sensex i teraz chciałbym, aby był wcześniej, a nie na końcu. Zwykłe przesunięcie w górę.



Załącznik:
 
2024-12-19 00:40
535 dni temu
Mabiel
46 wpisów
2. Ale to już stricte pode mnie i pod to, co robię dzięki myfund, za co chwała.

Jest opcja, aby w "Składzie i strukturze" była opcja uproszczonej tabeli. Uproszczonej, czyli takiej, w której nie ma ikon operacji, a zostaje tylko nazwa instrumentu, liczba jednostek, wartość zakupu, cena, wartość waloru, udział stopa zwrotu, zysk. Nic ponadto. Ile kupione, za ile kupione, ile zysku w procentach, ile w zł it. Ja wiem, że część kolumn mogę sobie usunąć, ale np. ikon operacji nie usunę itd. Taka wersja short, ale oczywiście zostawiając to, co teraz jest.


Rzucam tylko. Dla mnie pomocna graficznie rzecz, ale bez ciśnienia.
 
2024-12-19 00:43
535 dni temu
Mabiel
46 wpisów
3. Odnośnie wszelkich tabel. Teraz już poruszałem. Pytałeś, przy których ustawić możliwośc zapisu wyglądu tabeli... a może... zrobić tak, aby nie zapisywać ustawień po każdej zmianie? Może MyFud będzie zapamiętywał, jak ustawiłem kolumny i wiersze?

Nie wiem, czy się da, ale... co szkodzi zapytać?:)

Finito chyba.
 
2024-12-19 01:22
535 dni temu
matee78
6 wpisów
Cześć. Zmiana UI póki co bardzo mi się podoba. Jest spokojniej i czytelniej. Do pełni szczęścia brakuje mi (póki co) tylko możliwości dodania kilku opcji menu do listy skrótów. Osobiście na codzień korzystam z Alertów (Narzędzia/Alerty) oraz Zarządzania Ryzykiem (Portfel/Narzędzia portfela).
 
2024-12-19 08:33
535 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
@krzyhaaafund - wykresy w pup-up są już tej samej wielkości.

Damian
 
2024-12-19 08:39
535 dni temu
myfund.pl
12718 wpisów
@matee78 - dodałem Alerty i Zarządzanie ryzykiem do listy skrótów.

Damian
 
Odpowiadać do tematów na forum mogą tylko zarejestrowani użytkownicy myfund.pl